Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відбувся PhD-семінар за участю викладачів і здобувачів третього рівня вищої освіти (ОНП «Фізична культура і спорт»)

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відбувся PhD-семінар за участю викладачів і здобувачів третього рівня вищої освіти (ОНП «Фізична культура і спорт»)

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відбувся PhD-семінар за участю викладачів і здобувачів третього рівня вищої освіти (ОНП «Фізична культура і спорт»)
31.01.2022 15:02 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму освітній процес PhD-семінар педагогічна практика

Чотирнадцятого січня 2022 року на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся PhD-семінар, присвячений підбиттю підсумків проходження педагогічної практики та проведенню екзаменаційної сесії здобувачами вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». У заході взяли участь здобувачі вищої освіти, наукові керівники та викладачі ОНП – Анатолій Конох, доктор педагогічних наук, професор; Ольга Соколова, кандидатка наук із фізичного виховання та спорту, доцентка; Валерія Тищенко, докторка наук з фізичного виховання і спорту, професорка та гарантка ОНП «Фізична культура і спорт» і Світлана Караулова, докторка наук із фізичного виховання і спорту, професорка.

Учасники семінару обговорили питання особливостей підготовки та проходження практики, оформлення документів і звіту з цієї дисципліни. Вони відзначили, що педагогічна практика – один із найбільш важливих етапів професійної підготовки здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня та відіграє системоутворювальну роль серед усіх форм освітньо-наукової діяльності аспіранта. Це забезпечує зв’язок між науково-теоретичною та практичною підготовкою майбутніх докторів філософії, набуття ними досвіду професійної педагогічної діяльності, залучення аспірантів до самостійної науково-пошукової діяльності. Кожен аспірант поділився своїми враженнями та думками про важливість формування й розвиток умінь і навичок педагогічної діяльності під час проходження практики.

У рамках семінару здобувачі другого року навчання також представили індивідуальні науково-дослідні завдання та презентації наукових доповідей з обов’язкових предметів циклу професійної підготовки, а саме, «Теоретико-методологічні засади фізичної культури і спорту» і «Сучасні методи наукових досліджень у галузі фізичної культури і спорту». Аспіранти доповіли про результати своєї роботи, готовність певних розділів дисертації. Викладачі, які проаналізували індивідуальні завдання здобувачів, надали свої зауваження та пропозиції щодо проведення досліджень і написання окремих розділів дисертацій.

Черговий PhD-семінар на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ще раз засвідчив необхідність і важливість системної роботи з усіма групами учасників освітнього процесу в рамках освітньо-наукової програми 017 «Фізична культура і спорт». Адже саме такі зустрічі дають реальні поштовхи до удосконалення програми. Усі висловлені коментарі й побажання будуть ураховані робочою групою під час щорічного перегляду ОНП «Фізична культура і спорт».

 

Схожі новини