Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучились до психологічної гри «Мафія»

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучились до психологічної гри «Мафія»

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучились до психологічної гри «Мафія»
31.01.2022 09:30 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ дозвілля виховна робота

Для представників Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вечори настільних ігор стали вже настільки традиційними, що все його студентство чекає на них із нетерпінням. Так, нещодавно здобувачі освіти взяли участь у психологічній грі «Мафія».

На думку викладачів коледжу, такі ігри допомагають розвинути комунікативні навички, вміння аргументувати власну думку та «зчитувати» невербальну мову кожного учасника. До речі, учасником гри може стати будь-який представник коледжу: щоразу склад гравців оновлюється та включає не лише студентів коледжу, а й випускників.

Після гри студенти влаштували чаювання, де поділились власними враженнями та мали можливість поспілкуватись у неформальній атмосфері.

Представники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій розуміють усю важливість дотримання картинних заходів безпеки, саме тому відмовились від проведення загальноколеджівських заходів, але не від виховної роботи. Такі ігри допомагають студентам розширити коло контактів, згуртуватись та отримати цінний досвід взаємодії й корисні навички.

 

 

 

Схожі новини