Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласників Запорізької гімназії № 103 запросили вступати до філологічного факультету ЗНУ

Старшокласників Запорізької гімназії № 103 запросили вступати до філологічного факультету ЗНУ

Старшокласників Запорізької гімназії № 103 запросили вступати до філологічного факультету ЗНУ
01.02.2022 10:55 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

У рамках профорієнтаційної роботи філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та на запрошення директорки Запорізької гімназії № 103 Ірини Суліми, вчительки української мови та літератури Катерини Іванової та завідувачки навчальної частини школи Валентини Ганзуленко доцентки кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету Ірина Бакаленко й Олеся Слижук завітали в гімназію, де зустрілись з учнями випускного класу.

Розпочалась зустріч виступом доцентка кафедри української літератури Олесі Слижук, яка презентувала освітні програми філологічного факультету: «середня освіта (українська мова і література)»; «українська мова та література»; «російська моваі зарубіжна література. Друга мова»; «слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації» – та нову ОП «прикладна лінгвістика». Вона розповіла про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, перспективи працевлаштування та подальше кар’єрне зростання випускників, різноманітні наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активну громадську й волонтерську діяльність викладачів та студентів.

Ірина Бакаленко розповіла старшокласникам про особливості проведення цьогорічної державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до закладів вищої освіти: терміни та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році; особливості визначення «порогового» балу; новації в характеристиці сертифікаційних робіт з предметів тестування; предмети ЗНО, необхідні для державної підсумкової атестації (чотири предмети) та вступу до закладів вищої освіти (мінімум три предмети); розрахунок конкурсного балу вступника, зокрема регіональний та галузевий коефіцієнти; пріоритетність заяв при вступі, творчі конкурси. Вона окреслила типові помилки учасників ЗНО; дала чимало порад щодо успішної підготовки та позитивного емоційного налаштування до важливих випробувань.

Закінчилася зустріч презентацією цікавої інтерактивної гри – квесту «Магічний Кобзар», яка переконала старшокласників, шо підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання може бути захопливою грою, котра дасть можливість отримувати не тільки знання по-новому, але в подальшому – й високі результати в навчанні.

Викладачі університету Ірина Бакаленко й Олеся Слижук подякували директорці гімназії Ірині Сулімі, завідувачці навчальної частини школи Валентині Ганзуленко, вчительці української мови та літератури Катерині Івановій за організовану зустріч зі старшокласниками, а освітянам гімназії – за якісну й професійну підготовку школярів, серед яких є й студенти Запорізького національного університету.

Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2022 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини