Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні, засновник маркетингової агенції «ADKITCHEN» Іван Ліщук

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні, засновник маркетингової агенції «ADKITCHEN» Іван Ліщук

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні, засновник маркетингової агенції «ADKITCHEN» Іван Ліщук
03.02.2022 09:16 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю Потебні відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У рамках проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ», який втілюється в життя в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), розповідаємо про досвід професійного становлення та успіху випускника кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні. У 2008 році Іван Ліщук закінчив тоді ще ЗДІА, а на сьогодні він – засновник маркетингової агенції «ADKITCHEN».

- Як саме Ви обирали спеціальність: за покликом душі чи хтось Вам її порадив?

- Я виріс в родині металургів, і ця спеціальність, на той час, була єдиним правильним вибором для мене ;)

- Чому саме Запорізька державна інженерна академія?

- Академія саме готувала кадри для металургійних підприємств, вона спеціалізувалась на цьому. І ще, в ЗДІА навчався мій старший брат.

- Які Ваші спогади про навчання?

- Їх дуже багато, й вони всі дуже приємні. Це було дуже круто, цікаво та весело.

- Хто з викладачів Вам найбільше запам’ятався і чим саме?

- Професор Юрій Семенович Оселедчик, який викладав у нас фізику. Це весела історія. Я багато їздив на змагання з командою КВК від нашого вишу й частенько здавав лабораторні роботи на додаткових заняттях. Одного разу я залишився, як кажуть, тет-а-тет із Юрієм Семеновичем, і мені потрібно було здати 3 лабораторні поспіль. І тут він в мене повірив (усміхається), дав мені великий перелік додаткової літератури та відправив готуватися на наступне заняття – сказав що в мене є хист до фізики. Я вчився дуже добре й не міг собі дозволити знехтувати його порадою. Довелося підготуватися дуже ґрунтовно. У результаті все здав на 5, але надалі на кожну лабораторну доводилось готуватися з новим додатковим переліком літератури. Мої одногрупники в мене питали: що я йому таке погане зробив, що він мене так мучить?

- Які спогади зі студентських років є для Вас найціннішими та які отримані у виші знання стали найкориснішими в дорослому житті й у роботі?

- Найцінніші спогади – це люди, з якими довилося  навчатися поряд. Стосовно того, що знадобилося в житті, – все!!! Хоч я й не працюю за своєю спеціальністю, вважаю, що ці знання важливі для кожного. Я не використовую їх у повному обсязі, але вони допомагають мені в повсякденному житті. Я будую будинок, постійно вигадую та розробляю всілякі інженерні штуки тощо. Здобувши інженерну, технічну освіту, ви можете додатково отримати спеціальність, яку побажаєте. Я зміг організувати власний бізнес, отримавши саме таку вищу освіту. Зараз я вже вдосконалюю свої знання та навчаюсь на МBA.

- Як Ви загалом оцінюєте рівень отриманої освіти?

- На мою думку, він – дуже високий.

- Чи зустрічалися з колишніми одногрупниками, чи цікаво було дізнатися, чим саме вони займаються на сьогодні?

- За можливості, зустрічаюсь. Із деякими одногрупниками навіть дуже часто. Наприклад, зі своєю сестрою. Ми вчилися в одній групі, як вже казав – ми росли в родині металургів (усміхається).

- Які найяскравіші спогади залишилися в Вас від років студентства?

- Найцінніші спогади для мене – це робота в студентському театрі «Port Arte». Це – постійні постановки, виступи, гра КВК. Це – постійна робота з талановитими колегами. Загалом саме це значно вплинуло на те, чим я займаюсь зараз.

- Як склалася Ваша діяльність після завершення ЗВО, де Ви працювали, які посади обіймали?

- Я почав працювати на другому курсі. Це, як я казав раніше, був студентський театр «Port Arte». Спочатку я був керівником колективів, а потім – художнім керівником. Після цього я працював директором з реклами в компанії «Transit Production» (це – велика агенція в Запоріжжі, яку заснувала команда КВК «Запорожье-Кривой Рог Транзит»). У 2008 році  вже в статусі партнера відкрив філіал «Transit Production» у Києві, обіймав посаду директора. У 2010 році започаткував свій бізнес та заснував рекламну агенцію повного циклу. Сьогодні це компанія «Аdkitchen» (назва складена з двох слів advertising kitchen – рекламна кухня).

- Чи змінили б Ви щось у своєму житті, якби знову стали студентом?

- Навіть якби в мене була можливість повернути час назад, я би пройшов тим же маршрутом.

- Що Вас надихає у роботі та якими здобутками Ви пишаєтесь?

- Мене надихають щасливі люди, і я пишаюсь своєю командою, тому що в мене працюють молоді, креативні та щасливі люди.

- Які Ваші професійні пріоритети?

- КРЕАТИВ.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє, про що мрієте?

-Я мрію створити такий механізм бізнесу, який зміг би працювати без моєї участі. Ну, хоча б частково.

- Якою Ви бачите свою подальшу кар’єру?

- Ми, найближчим часом, плануємо відкрити новий для нас вид діяльності, не хочу зараз розповідати, хочу спочатку запустити і в наступному інтерв'ю вам про це розповісти (усміхається), якщо дасте мені таку можливість.

- Які Ваші захоплення? Як Ви проводите свій вільний час?

- У мене двоє дітей, і я дуже люблю проводити час із родиною, особливо подорожувати світом. І всім раджу побачити світ!

- Що б Ви хотіли побажати сьогоднішнім студентам?

- Найдорожче в житті – це час! Цінуйте час та насолоджуйтесь кожної миттю.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини