Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для бакалаврів економічного факультету та факультету менеджменту провели профорієнтаційний захід

Для бакалаврів економічного факультету та факультету менеджменту провели профорієнтаційний захід

Для бакалаврів економічного факультету та факультету менеджменту провели профорієнтаційний захід
07.02.2022 09:00 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступ до магістратури

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка зустрічей начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів і директорки центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ Варвари Петросової з цьогорічними випускниками бакалаврату – студентами 5 курсів заочного відділення. Під час таких онлайн-заходів йдеться про можливості, які мають бакалаври після завершення навчання у виші: це – продовжити здобувати вищу освіту, вступивши до магістратури або ж працювати й успішно будувати кар’єру. До речі в ЗНУ створені всі умови, у ЗНУ створені всі умови, аби допомогти випускникам успішно поєднати роботу й навчання за престижною спеціальністю.

Третього лютого відбулася зустріч Галини Микитів і Варвари Петросової зі студентами-випускниками економічного факультету та факультету менеджменту. Захід проходив за ініціативи представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Модераторкою заходу стала доцентка економічного факультету Наталія Терентєва. На початку зібрання декан економічного факультету Алла Череп закликала студентів продовжити навчання в магістратурі за престижними спеціальностями й пообіцяла сприяння деканату в підготовці до складання ЄВІ ЄФВВ.

Своєю чергою, Галина Микитів привітала всіх учасників і запросила їх вступати до магістратури вишу. Водночас вона проінформувала про державні гарантії випускників, зокрема учасниці онлайн-зустрічі дізналися про надання одноразової грошової допомоги в п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, випускникам денної форми навчання ЗНУ, які здобували вищу освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю за кошти місцевого бюджету. Крім того, Галина Володимирівна надала низку корисних лінків.

Це – анкета випускника:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=64

Сторінка служби працевлаштування, де йдеться про актуальні вакансії, також там можна дізнатися, як правильно заповнити резюме, як поводитися під час співбесіди при влаштуванні на роботу тощо:

https://web.znu.edu.ua/vakansii/page/index.html

Особливу увагу випускників бакалаврату звернули на процедуру реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ, зокрема – на цьогорічні новації у їхньому проведенні, адже це – важливий етап вступу до магістратури:

https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-yevi-yefvv/

Також усі охочі можуть ознайомитися з матеріалами ЄВІ/ЄФВВ попередніх років і перевірити свій рівень знань:

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php/component/content/article?id=714

Студента нагадали, що їх чекають за адресою:

69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.00 до 17.00, п’ятниця – із 8.00 до 16.00 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Виступ директорки центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ Варвари Петросової був присвячений можливостям, створеним для випускників бакалаврату ЗНУ. Вона проінформувала учасників онлайн-зібрання про особливості проведення ЄВІ цього року. Доповідачка розповіла про курси підготовки з англійської мови для охочих успішно скласти єдиний вступний іспит, їхні різновиди, розклад занять, тижневе навантаження.

Дізнатися більше про пропозиції Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ можна тут: http://sites.znu.edu.ua/child-advance/

Доповідачка підкреслила, що у ЗНУ триває чимало важливих проєктів, спрямованих на підтримку вступників. Однією з ланок роботи лишається й підготовка до вступу в магістратуру. Варто відзначити, що для того, щоб вступити на будь-яку магістерську спеціальність необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ). Якісно підготуватись до ЄВІ можна завдяки підготовчим курсам від центру інтенсивного вивчення іноземних мов.

Якою ж є програма цих курсів? Йдеться про стратегії роботи з текстами, лексикою, граматикою, виконання типових завдань та тестів. Заняття розпочинаються по мірі формування групи. Підготовка відбувається у онлайн-форматі:

80 ак.год (40 пар) – 2000 грн

60 ак.год (30 пар) – 1600 грн

40 ак.год (20 пар) – 1100 грн

Звертайтесь за тел. 289-12-95, 066-290-56-21.

Також, для деяких спеціальностей необхідно скласти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Проєкти-програм:

https://cutt.ly/JOR23vM

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 26 квітня до 17 травня.

Детальніше про вступ на магістратуру на сайті приймальної комісії ЗНУ

https://cutt.ly/5OR2N15

Наприкінці заходу викладачі ЗНУ та студенти бакалаврату мали змогу поставити свої запитання щодо умов вступу до магістратури та працевлаштування після завершення навчання у виші та отримали вичерпні відповіді.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини