Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, Project Manager у німецькій корпорації «SAP SE» Анастасія Губа

«Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, Project Manager у німецькій корпорації «SAP SE» Анастасія Губа

«Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, Project Manager у німецькій корпорації «SAP SE» Анастасія Губа
09.02.2022 10:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет кафедра економічної кібернетики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація важливого профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з випускницею магістратури економічного факультету зі спеціальності «Економічна кібернетика», Project Manager у німецькій корпорації «SAP SE» Анастасією Губою.

- Анастасіє, розкажіть, будь ласка, про навчання на економічному факультеті ЗНУ. У якому році Ви його закінчили?

- У 2018 році я закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю «Економічна кібернетика», отримала диплом магістра з відзнакою.

- На якій посаді та де Ви зараз працюєте?

- Я – Project Manager в німецькій корпорації «SAP SE» – у найбільшому розробнику корпоративного програмного забезпечення в Європі й четвертому за обсягом розробнику корпоративного програмного забезпечення у світі з 2009 року. Найвідомішим продуктом компанії «SAP» є її програмне забезпечення для планування ресурсів підприємства («SAP ERP»), яке, до речі, використовується і на деяких підприємствах нашого міста.

- Чому Ви обрали саме навчання в ЗНУ?

- Для мене найважливіше – це якість навчання, прогресивність знань і можливості їхнього застосування на практиці – ЗНУ і спеціальність «Економічна кібернетика» дає змогу отримати все це на вищому рівні.

- Як складалися стосунки з викладачами?

- Дуже добре, я завжди мала можливість поставити будь-які питання як на заняттях, так і після них. Викладачі заохочували молодь до активного студентського життя та всіляко підтримували їх.

- Що для Вас було найважливішим у студентські роки?

- Для мене найважливішим було розуміння того, що я отримую актуальні знання, які зможу застосувати у професійній діяльності. Усвідомлення того, що я навчаюся на затребуваній спеціальності та що я потім зможу знайти роботу за фахом.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на економічному факультеті ЗНУ?

- Дружня атмосфера, активний куратор нашої групи та доброзичливі стосунками з викладачами кафедри. А також – багато можливостей для самореалізації, зокрема змога отримання міжнародного досвіду за програмою «Erasmus Mundus».

- Які знання та навички, отримані під час навчання, Вам знадобилися або що Ви використовуєте у своїй професійній діяльності?

- Ми завжди вчимося вчитися. Під час студентства я здобула цінні навички аналізу матеріалу, ситуацій і факторів. Це, насамперед, використовується у професійній діяльності. Такі предмети, як «Дискретна математика», «Системи управління базами даних», «Дослідження операцій», «Економетрія» та інші, створили важливу базу знань, яка так само знадобилася в подальшій науковій і практичній діяльності.

- Якими були Ваші перші кроки після завершення університету?

- Завдяки отриманому міжнародному досвіду в рамках програми «Erasmus» під час навчання в ЗНУ, я мала можливість продовжити навчання в німецькому виші за спеціальністю «Бізнес-інформатика». Що, своєю чергою, дало мені можливість влаштуватися на роботу в престижну німецьку фірму з кількістю співробітників понад 100 тис осіб.

- Поділіться, будь ласка, власними «секретами»: як стати успішним в обраній професії?

- Потрібно чітко розуміти, у якому напрямку хочеш розвиватися, і рухатися до цієї мети.

- Щоб Ви порадили студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика»?

- Беріть усе, що вам дають викладачі кафедри, використовуйте кожну нагоду, публікуйте наукові статті, створюйте собі базу для подальшого розвитку. На кафедрі працюють висококласні фахівці своєї справи, які завжди готові прийти на допомогу та дати пораду.

- На Вашу думку, на сьогодні Ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

- Так, однозначно і навіть більше!

- Яким Ви бачите розвиток університету, економічного факультету та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

- Університет посідає перше місце в регіоні та одне з перших – у країні, це говорить саме за себе: розвиток іде в потрібному напрямку. Я б порекомендувала включати до пропозиції абітурієнтам більше різних освітніх програм.

- Які риси вдачі, на Вашу думку, мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?

- Напевно, важливо мати аналітичний склад розуму, «дружити» з цифрами та фактами, вміти вибудовувати логічну послідовність. Усі навички можна розвинути за бажання студента, тому найважливіша риса – це бажання розвиватися, вчитися, а викладачі завжди допоможуть розвинути всі потрібні якості.

- Чи змінили б Ви щось у своєму житті, якби могли знову стати студентом?

- Абсолютно нічого! У мене було яскраве та насичене студентське життя.

- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?

- Продовжувати професійну діяльність у своїй галузі, можливо, продовжити навчання для отримання звання PHD. Надихати інших і показувати, що все можливо, аби були праця й бажання.

- Що побажаєте студентам ЗНУ?

- Мріяти голосно, ставити амбітні цілі та йти до них.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини