Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП привітали із ювілеєм професорку кафедри психології Галину Горбань

Представники факультету СПП привітали із ювілеєм професорку кафедри психології Галину Горбань

Представники факультету СПП привітали із ювілеєм професорку кафедри психології Галину Горбань
10.02.2022 09:51 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології ювілей поздоровлення

Науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) днями вітали з ювілеєм докторку психологічних наук, професорку кафедри психології Галину Горбань. Вони подякували шановній Галині Олександрівні за підготовку висококваліфікованих успішних фахівців і натхнену творчу працю, спрямовану на невпинний розвиток факультету.

У 1992 році Галина Олександрівна закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «практична психологія в закладах освіти», а у 2017 році повернулася сюди вже як професор кафедри психології. Задля підготовки сучасних, затребуваних на ринку праці фахівців вона використовує свій багаторічний досвід практичної психологині та науковиці.

Так, у 1992-1996 рр. шановна іменинниця працювала практичною психологинею в Класичному ліцеї при ЗДУ. Із 1996 по 1999 рр. – у загальноосвітній школі № 44, заступницею директора з навчально-виховної роботи та практичною психологинею. У 1998-2014 рр.– у Запорізькому інституті державного та муніципального управління (на сьогодні Класичний приватний університет). Тут вона пройшла шлях від старшої викладачки до начальниці наукового відділу, заступниці завідувача кафедри практичної психології, завідувачки кафедри практичної психології та професорки цієї кафедри. У 2014-2015 рр. Галина Олександрівна обіймала посаду завідувачки кафедри практичної психології в Маріупольському державному університеті, а в 2015-2017 р.. – завідувачки кафедри психології в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Із 2017 р. працює в Запорізькому національному університеті.

Крім викладацької, Галина Горбач провадить активну наукову діяльність. Так, у 2002 р. відбувся захист її дисертації на тему «Соціально-психологічне дослідження особистості школяра в процесі експериментального навчання» на здобуття ступеня кандидата психологічних наук (м. Київ, Інститут психології АПН України ім. Г.С. Костюка). . У 2005 році вона отримала звання доцента за кафедрою практичної психології. А в 2014 р. –  захист дисертації на тему «Психологія прийняття управлінських рішень у соціальних системах на рівні міської громади» на здобуття ступеня доктора психологічних наук на базі цього ж вишу. Серед кола її наукових інтересів – соціальна психологія й психологія особистості, психологія управління, прийняття управлінських рішень, цілепокладання, методологія психології. Шановна ювілярка – авторка понад 100 наукових публікацій. Вона викладає такі навчальні дисципліни, як «Методологія наукового дослідження», «Вікова психологія», «Психологічна теорія діяльності», «Психологія мислення та цілепокладання», «Психологія прийняття рішень», «Психологія впливу» та «Психологія професійної свідомості».

Колеги й студенти користуються нагодою висловити свої глибоку повагу шановній Галині Олександрівні та від усього серця побажати їй успішної реалізації всіх творчих задумів, здійснення мрій, щастя й радості на щодень, а також – багато років натхненої творчої праці на благо Запорізького національного університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини