Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, випускник 2021 року освітнього ступеня бакалавр спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», менеджер із постачання Кирило Шинкаренко

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, випускником 2021 року освітнього ступеня бакалавр спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», менеджером із постачання Кирилом Шинкаренком.

- Кирило, розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ та економічний факультет?

- Переді мною постав нелегкий вибір спеціальності й університету після закінчення технікуму, адже це – вибір, який змінить моє життя, і я не мав права на помилку. З університетом я визначився майже одразу, адже знаю, що саме в ЗНУ – високий рівень навчання, вимогливі викладачі, які вирощують зі студентів справжніх професіоналів своєї справи. Потім я зрозумів, що я хочу бути управлінцем, і ця думка мене не залишала довгий час, і я можу сказати, що це – професія за покликом серця.

- Кирило, розкажіть про навчання на економічному факультеті ЗНУ.

- Як починаю згадувати, стає дещо сумно, саме через те, що ці роки промайнули. Що до навчання, то були іноді складнощі, помилки, але вони йшли на користь, я навчився критично мислити, швидко приймати правильні рішення. Відмінним було те, що завжди поруч із тобою – викладачі, які підтримають і підкажуть. Але загалом я із захопленням вивчав всі дисципліни і це – не складно. Що ж до життя поза навчання, то це – шалені роки, безліч спортивних змагань, різні виступи, заходи, я в цьому активно брв участь.

- Ким Ви зараз працюєте?

- Я – менеджер із постачання в ТОВ «Вестшляхбуд» у м. Кривий Ріг. Це підприємство займається будівництвом, ремонтом й обслуговуванням доріг міста. Я пишаюсь тим, що після закінчення університету я – самостійний, амбіційний і займаюся справою, яка мені до душі. Приємно усвідомлювати, що причетний до такого глобального проєкту, до того, що робить наше місто кращим.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє, про що мрієте?

- Хочу фінансову незалежність, як би примітивно це не звучало, але хочу, щоб всі мрії збувались. Маю наміри побачити хоч і не весь світ, але відсотків 90 точно. Ну, і дійсно, створити родину, бути взірцем для неї, міцною підтримкою та опорою. А все інше – прийде згодом.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого факультету?

- Завжди йти вперед, не боятись робити помилки, адже вони роблять нас міцнішими та більш універсальними, також проходьте різні курси, тренінги та не забувайте, що це – ваше життя, та яким воно буде – залежить від вас!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: