Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ влаштували змагання зі стратегічної гри

На біологічному факультеті ЗНУ влаштували змагання зі стратегічної гри

На біологічному факультеті ЗНУ влаштували змагання зі стратегічної гри
14.02.2022 12:01 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет студентська рада дозвілля кіберспорт

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 7 грудня відбулося змагання з кіберспорту за стратегічною картковою грою «Hearthstone». Як зазначає студентська рада факультету, це вже друге змагання, проведене під час дистанційного навчання. Турнір тривав дві години й відбувся за участю восьми опонентів, котрі прагнули отримати найбільшу кількість турнірних балів і посісти перше місце. Історія заснування кіберспортивного напряму діяльності студради біологічного факультету завсідчила, як студентство може добре комунікувати в умовах епідеміологічної ситуації.

Завдяки багаточисленним репостам, організатори зібрали команду з різних факультетів, а саме: біологічного, математичного та факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму. Переможець Олександр Кавун, який посів перше місце, вчиться у Запорізькій Політехніці на радіотехнічному факультеті. Перебіг ігрового процесу можна було побачити у чаті на турнірній таблиці. Усього було проведено три гри. «Ми постійно отримуємо відгук від студентів щодо розвитку кіберспортивних заходів, –розповіла організаторка турніру Марія Звірько. – Те, що до нас приєднуються люди не тільки з біологічного, а й з інших факультетів та навіть університетів, свідчить про те, що ця тема дуже актуальна та потребує подальшого розвитку. Нині ми маємо свій сервер у Discord, чат у Телеграм, до якого може долучитися кожен, та підтримку запорізького проєкту «Gamers Union» під керівництвом Мирослава Бортніка».

Голова напрямку кіберспорту студентської ради біологічного факультету Семен Шершньов теж налаштований на подальше проведення таких заходів. "Користуюся нагодою, аби поділитися з вами цікавою інформацією, –зазначає, хвилюючись, Семен. – Роблю такий мікроанонс: через деякий час, на нашому факультеті «народиться» сервер із «Minecraft». Я багато працюю над розвитком кіберспортивного напрямку й вважаю, що при належному відгуку з боку студентів ми усією командою надалі будемо проводити регулярні турніри з ігор, у яких студенти хотітимуть брати участь».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини