Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ привітали із ювілеєм керівницю навчального відділу ЗНУ Валентину Горлач

Викладачі та студенти ЗНУ привітали із ювілеєм керівницю навчального відділу ЗНУ Валентину Горлач

Викладачі та студенти ЗНУ привітали із ювілеєм керівницю навчального відділу ЗНУ Валентину Горлач
16.01.2022 15:32 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University навчальний відділ ювілей поздоровлення

Нещодавно представники університетської спільноти вітали з ювілеєм керівниця навчального відділу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валентина Вікторівна Горлач. На адресу шановної ювілярки пролунало цього дня лунало багато теплих привітань і побажань, а також – подяк за багаторічну невтомну роботу на благо університету.

Валентина Горлач закінчила у 1994 році філологічний факультет Запорізького національного університету за спеціальністю «Філолог. Викладач російської мови і літератури», а також у 2011 році магістратуру Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій за спеціальністю «Менеджмент організацій». Згодом вона працювала у Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій викладачем кафедри філології  та у навчальному відділі. У ЗНУ працює з 2013 року, спочатку на посаді викладача Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ, заступника директора коледжу з навчально-методичної роботи, а потім у навчальному відділі ЗНУ. Валентина Вікторівна передає свій багаторічний досвід і знання молодому поколінню фахівців відділу. З 2020 року і до тепер досвідчена фахівчиня навчального відділу обіймає посаду керівниці цього відділу ЗНУ. Вона також – активна учасниця різноманітних наукових та освітніх заходів, що проводяться у виші.

Шановна Валентино Вікторівно, науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти ЗНУ висловлюють Вам пошану за самовіддану працю та щиро бажають Вам сили й натхнення для розвитку й нових звершень!

 

 

Схожі новини