Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри викладання другої іноземної мови організували для абітурієнтів День відкритих дверей

Дванадцятого лютого на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей в режимі онлайн. Цей важливий профорієнтаційний захід для абітурієнтів та їхніх батьків організували представники кафедри викладання другої іноземної мови.

Під час онлайн-зустрічі її учасники отримали відповіді на такі запитання: Чому кафедра викладання другої іноземної мови об'єднує усіх студентів факультету? Як обирати другу мову? Які переваги у виборі галузі діяльності отримують студенти кафедри викладання другої іноземної мови? Третій зайвий чи допоміжний (про вивчення третьої мови).

Крім того, модераторка заходу – Анна Ваніна й в.о. завідувачка кафедри Ольга Каніболоцька розповіли про заснування й розвиток кафедри, що вже існує на базі ФІФ 25 років, а також про здобутки її співробітників. Це – 16 викладачів, які викладають англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську. Упродовж 4 років навчання здобувачі освіти на ФІФ опановують другу іноземну мову, а з 4 курсу – додаткову, третю. Про те, як саме відбувається такі заняття, про студентське життя, про можливості, які відкриває знання іноземних мов йшлося у виступах студентів факультету, зокрема представників студентської ради ФІФ, а також – його випускників. Усі вони запевнили, що можливість опанувати другу іноземну мову – суттєвий бонус для успішного навчання та побудови згодом кар’єри.

Також здобувачі освіти підготували для учасників заходу цікаві презентації, у яких йшлося як про особливості різних іноземних мов. так і про навчання на факультеті. Крім того, на абітурієнтів чекало багато цікавих інтерактивних змагань, під час яких вступники із задоволенням виконували завдання, демонструючи свій рівень володіння іноземною мовою та загальну ерудованість.

Так само важливою для абітурієнтів була можливість почути про особливості цьогорічної вступної кампанії та отримати відповіді на всі запитання щодо вступу до ЗНУ, проходження зовнішнього незалежного оцінювання, потрібні на різні спеціальності сертифікати тощо. Їх зацікавило повідомлення, що на ФІФ в режимі проходитимуть безкоштовні заняття з підготовки всіх охочих до успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Наприкінці зустрічі старшокласники подякували представникам кафедри за цікавий та інформаційно насичений захід. Своєю чергою, викладачі факультету іноземної філології висловили сподівання в новому навчальному році побачити їх серед студентів Запорізького національного університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: