Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, випускник аспірантури за спеціальністю 051 «Економіка», доктор філософії (PhD) Олександр Веремєєнко

17.02.2022 15:44 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ аспірантури і докторантури відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках вашій увазі пропонується інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, доктором філософії (PhD) Олександром Веремєєнком.

- Пане Олександр, як давно Ви закінчили університет?

- У 2016 році я отримав ступінь магістра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» та здобув кваліфікацію магістра із бізнес-адміністрування, а після закінчення навчання вирішив вступити до аспірантури за спеціальністю 051 «Економіка».

- Які знання та навички, отримані під час навчання, Вам знадобились або що Ви використовуєте в своїй професійній діяльності?

- Знання ефективного менеджменту та економіки в умовах глобалізації й інтернаціоналізації бізнесу дозволило мені нещодавно захистити дисертацію на тему: «Енергоефективність на засадах інноваційного розвитку підприємств машинобудування». Захист відбувся 10 грудня 2021 року.

- Поділіться, будь ласка, власними «секретами», як стати успішним у своїй професії?

- Головне, знати, що саме тобі потрібно для того, щоб почувати себе успішним. Потім знайти фактори, які заважають, а вже після цього знайти те, що потрібно зробити задля досягнення мети. І тоді вже діяти.

- На Вашу думку, на сьогодні Ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

- Пріоритетом завжди є та буде саморозвиток. Нині я досить амбіційно набуваю нових цілей, а ті, які ставив перед собою, – досягнув, але ще багато чого попереду, наприклад, я замислююся над вступом до докторантури для захисту докторської дисертації.

- Яким Ви бачите розвиток університету, аспірантури та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

- Головне, зрозуміти, що навіть у важкі часи не треба забувати про організацію процесів. Правильні моральні принципи допоможуть знайти виходи з різних ситуацій, тим більше, у період карантину.

– Що побажаєте аспірантам ЗНУ?

- Не переймайтеся сильно на екзаменах в університеті, бо екзамен – лише перевірка знань, а в житті головне – це правильно скласти іспит на подолання життєвих труднощів і, найголовніше, це знайти свою місію та власне визнання. Відстоюйте власні інтереси та з цікавістю досліджуйте життя!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: