Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускник аспірантури за спеціальністю 051 «Економіка», доктор філософії (PhD), начальник управління матеріально-технічного забезпечення ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Ярослав Вовк

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках вашій увазі пропонується інтерв’ю з доктором філософії (PhD), який закінчив аспірантуру ЗНУ, Ярославом Вовком.

- Ярославе, чому Ви вирішили вступити до аспірантури Запорізького національного університету?

- Закінчивши у 2017 році Запорізький національний університет й отримавши диплом магістра за освітньою програмою «Економічна кібернетика», я мріяв досягнути чогось більшого та цікавого. Тому вирішив вступати до лав аспірантури, яку я успішно закінчив. А 16 вересня 2021 року захистив кандидатську дисертацію за темою: «Наукове обґрунтування адаптивної системи управління матеріально-технічним забезпеченням промислових підприємств».

- Які знання та навички, отримані під час навчання в аспірантурі, Вам знадобилися в професійній діяльності?

- Найважливіше, що я здобув, навчаючись тут, – це за допомогою аналітичних методів досліджувати прогнози, фінансове та матеріально-технічне забезпечення підприємств, що й дозволило мені написати дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

- Ким Ви зараз працюєте?

- Зараз я працюю начальником управління матеріально-технічного забезпечення ПрАТ «Запоріжвогнетрив», і, знаєте, мені всі теоретичні й практичні навички допомогли обійняти таку відповідальну посаду та розібратися з правильним плануванням й організацією різних функціональних обов’язків.

- Поділіться, будь ласка, власними «секретами» щодо того, як стати успішним?

- Головне, більше дослухатись до викладачів, щоб бути більш компетентним у власній галузі, а також – використовувати на практиці знання, набуті в університеті.

- На Вашу думку, на сьогодні Ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

- Не існує ідеальних людей, і тому я вважаю, що потрібно постійно розвиватись для того, щоб не деградувати. Тому скажу так: досягнуті тільки цілі на початковому етапі, бо я вже замислююся про навчання в докторантурі.

- Що побажаєте студентам й аспірантам ЗНУ?

- Ставте недосяжну мету, йдіть до неї та ставте знов нову ціль, і вона неодмінно буде досягнута!