Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, докторка філософії з економіки (PhD), заступниця директора в приватному комплексі безперервної освіти Школи «ЕйдоС» Алла Лейбович

17.01.2022 10:30 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ аспірантури і докторантури відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційний проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, докторкою філософії з економіки (PhD), заступницею директора в приватному комплексі безперервної освіти Школи «ЕйдоС» Аллою Лейбович.

- Алло, скажіть, будь ласка, чому Ви вирішили вступити саме до аспірантури ЗНУ за економічним напрямком?

- Закінчивши у 2016 році ЗНУ та здобувши ступінь магістра за освітньою програмою «Економічна кібернетика», я вважала й досі вважаю, що навчання має превелике значення в житті кожного й дуже сильно впливає на особистість. Тому я вирішила вступити до аспірантури й вже 10 липня 2020 року успішно захищала свою дисертаційну роботу за темою: «Формування ресурсного потенціалу України на засадах розвитку загальної середньої освіти».

- Хто з викладачів Вам найбільше запам'ятався при навчанні в аспірантурі?

- Я дуже пишаюся й вдячна всім викладачам, які були поруч зі мною протягом всього періоду навчання в аспірантурі, але особливо хотіла б відзначити Аллу Василівну Череп і Дмитра Івановича Бабміндру, які стали для мене ніби наставниками, бо їхні лекції були незабутніми, тому одразу згадуючи їх, бажаю їм усього найкращого.

- Ким і де Ви зараз працюєте?

- Зараз я працюю завучем (заступником директора) у приватному комплексі безперервної освіти Школи «ЕйдоС».

- Що Вас надихає в роботі?

- Мене надихає те, що кожен день я дізнаюся все більше інформації про те, як на практиці працювати з учнями. Я радію їхнім успіхам, кожному позитивному результату.

- Якими здобутками в роботі Ви пишаєтесь?

- Головними здобутками я можу назвати захист своєї дисертаційної роботи та регулярні публікації наукових робіт. У своїй дисертації я знайшла нові науково-теоретичні підходи для формування та розвитку загальної середньої освіти, тому думаю, що ці нові здобутки можуть мати прогресивний вплив на сучасну систему освіти.

- Що для Вас є найціннішим у Вашій професії?

- Найціннішим для мене є зворотній зв’язок від учнів. Також важливим є їхнє розуміння, а іноді й толерантність. Для того, щоб навчання було легшим, треба, щоб професія приносила задоволення, а із боку учнів це – навчання, тому спілкування між керівником або вчителем й учнем – дуже цінний фактор. Майстерність і професіоналізм – це дуже важливо, й головним можна вважати створення умов для правильної комунікації.

- Що можете порадити студентам ЗНУ на майбутнє?

– Я гадаю, що найголовніше – це боротись за власні ідеї, а також із мотивацією йти до власної мети. Знайти фактори стимулів впливу на думки, бо те, що ми дивимось і яке в нас оточення, створює нас. Бажаю знайти власне місце в цьому світі та зробити важливий і, найголовніше, правильний вибір для того, щоб насолоджуватись власним життям.