Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри англійської філології та лінгводидактики запрошують усіх охочих завітати на День відкритих дверей

Представники кафедри англійської філології та лінгводидактики запрошують усіх охочих завітати на День відкритих дверей

Представники кафедри англійської філології та лінгводидактики запрошують усіх охочих завітати на День відкритих дверей
22.02.2022 10:17 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології кафедра англійської філології та лінгводидактики профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Представники факультету іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема співробітники кафедри англійської філології та лінгводидактики, запрошують абітурієнтів 26.02.2022 об 11.00 на День відритих дверей кафедри в режимі Zoom-конференції.

Під час Дня відкритих дверей вступники зможуть ознайомитися з особливостями викладання англійської мови та перекладу. А також – поспілкуватися з провідними викладачами кафедри та поставити нагальні запитання щодо вступної кампанії 2021-2022 рр. представнику приймальної комісії. Він із задоволенням пояснить усі подробиці щодо термінів вступу й порядку подачі документів та надасть рекомендації, як запобігти складнощів, з якими може стикнутися абітурієнт під час вступної кампанії. Абітурієнтам запропонують переглянути презентацію, що містить інформацію про працевлаштування випускників кафедри.

Крім того, учасники заходу зможуть дізнатися про участь представників кафедри в міжнародних проєктах й поспілкуватися зі студентами, які розповідатимуть про їхнє студентське життя.

Тож ми чекаємо на Вас!

Приєднатися до конференції Ви зможете за лінком:

https://us02web.zoom.us/j/8595619009?pwd=Ni9pZWtaeUxYZzl5UTBzb1ZDUHRiQT09

 

З повагою

колектив кафедри англійської філології та лінгводидактики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини