Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: "Ми підготували для Вас кілька роз'яснень за результатами оперативної поточної наради"

Ректор ЗНУ Микола Фролов: "Ми підготували для Вас кілька роз'яснень за результатами оперативної поточної наради"

Ректор ЗНУ Микола Фролов: "Ми підготували для Вас кілька роз'яснень за результатами оперативної поточної наради"
28.02.2022 12:53 Все Головні новини Звернення ректора освітній процес

Шановні колеги, шановні студенти та аспіранти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)!
За результатами оперативної наради ректора 28.02.2022 р. надано такі роз’яснення та доручення

1. Для забезпечення оперативного зв'язку деканам факультетів, директорам коледжів, директору ІННІ, керівникам структурних підрозділів доручено долучити всіх викладачів та всіх співробітників до існуючої групи у Вайбері «Мій університет».
2. У зв’язку з вторгненням російських військ на територію України та введенням воєнного стану освітній процес в університеті на всіх рівнях (бакалаврат, магістратура, аспірантура) і коледжах зупинено до 05.03.2022. У студентів і аспірантів вимушені канікули. Про будь-які зміни в освітньому процесі буде повідомлено додатково на офіційному сайті університету та офіційних каналах у соціальних мережах.
3. В університеті у повному обсязі виплачена заробітна плата і стипендія. Отримання соціальної стипендії має відбутись не пізніше 01.03.2022.
4. Доступ до усіх корпусів університету припинено (за винятком техпрацівників).
5. Усім студентам і співробітникам неухильно дотримуватись комендантської години.
6. Довести до відома працівників і студентів, що укриття університету працюють цілодобово і відкриті для всіх мешканців міста.
7. На час запровадження в Україні воєнного стану заробітна плата та стипендія усім працівникам університету, студентам і аспірантам буде виплачена у повному обсязі. Ректор звертає увагу, що ніяких сумнівів, питань і спекуляцій у цьому питанні не повинно бути. Оплата праці співробітників відділу охорони і технічного персоналу буде відбуватись за фактично відпрацьований час відповідно до затверджених графіків роботи.
8. Ректор і ректорат працюють щоденно і цілодобово перебувають на зв’язку.
Слава Україні!
Ректор Микола Фролов

Схожі новини