Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності ЗНУ працює дистанційно: його фахівці нададуть потрібні консультації

08.03.2022 18:50 Все Головні новини Відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності консультації

Відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) повідомляє, що його робота триває дистанційно. За словами головної бухгалтерки ЗНУ Оксани Арістової, у разі виникнення питань, варто звертатися із запитом за вказанами електронними адресами, чи писати на вайбер.

Питання розділили за такими тематиками:
- заробітна плата znu208@ukr.net
- стипендії студентам ZNU.102@i.ua
- контрактне навчання pfv.znu.plan202@gmail.com
Для зв’язку також можливе звернення на Viber 0502557099
Аванс буде нараховано вчасно з урахуванням кількості робочих днів, що припадають на першу половину місяця! Для отримання авансу табель обліку робочого часу подавати НЕ потрібно. У березні табель буде подаватись тільки на зарплату. Але є прохання, повідомити у будь-який зручний спосіб Прізвища І.Б. осіб (підрозділ), які:
- мобілізовані;
- невідоме місцезнаходження.
Перерахунок з ними буде здійснюватись у зарплату після всіх уточнень.
Для зв’язку: znu208@ukr.net