Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили відеозвернення ректора Миколи Фролова до колег вишу з Аньхойського педагогічного університету

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення ректора Миколи Фролова до колег вишу з Аньхойського педагогічного університету

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення ректора Миколи Фролова до колег вишу з Аньхойського педагогічного університету
04.03.2022 16:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University міжнародна діяльність Аньхойський педагогічний університет звернення ректора

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University» оприлюднили звернення ректора Миколи Фролова для стратегічних партнерів вишу – представників Аньхойського педагогічного університету (Китайська Народна Республіка).

Ось що повідомив Микола Олександрович у зверненні до китайських колег:
- Шанові колеги з Аньхойського педагогічного університету! Я, Фролов Микола Олександрович, ректор Запорізького національного університету, знаходжусь у своєму кабінеті. Університет працює згідно з тими положеннями, які передбачає ситуація воєнного стану.
Я думаю, що вам відомо, що 24 лютого Російська Федерація здійснила немотивовану агресію проти нашої країни. Сьогодні Україна захищається, захищається Запоріжжя. На території нашого міста та в районах, які прилягають до нашого міста, на сьогодні бойових дій немає.
Я відразу кажу, що нічого не загрожує життю та безпеці китайських викладачів, які працюють у нашому виші, завдяки підтримки вашого університету. Усі 10 китайських колег забезпечені житлом, теплом, забезпечені їжею та всім необхідним для проживання у таких непростих умовах.
Запевняю вас, шановні колеги, що Запоріжжя надійно захищене, але, все ж таки, якщо виникне така необхідність, я як ректор гарантую, що ми зможемо перемістити наших китайських колег на безпечну територію, у безпечне місце оперативно й відповідально.
Я ще раз передаю вам усім подяку за вашу дружню підтримку. Україна живе, наш університет живе та працює. Якщо є питання, я завжди на зв’язку.
Дякуємо! Ми переможемо!
Ознайомитися із відеозверненням ректора Миколи Фролова до китайських колег ЗНУ можна за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=4vaJKdyMRNI

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини