Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов запевнив усіх представників вишу в підтримці й закликав об’єднатися задля наближення перемоги

Ректор ЗНУ Микола Фролов запевнив усіх представників вишу в підтримці й закликав об’єднатися задля наближення перемоги

Ректор ЗНУ Микола Фролов запевнив усіх представників вишу в підтримці й закликав об’єднатися задля наближення перемоги
07.03.2022 14:33 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University звернення ректора життєдіяльність університету волонтерство

Сьомого березня 2022 року в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили чергове звернення ректора Миколи Фролова до його науково-педагогічних працівників, співробітників, студентів, аспірантів і докторантів. У виступі Миколи Олександровича йдеться про те, як адміністрація вишу дбає про забезпечення життєдіяльності ЗНУ, а представники університету спільно об’єдналися задля допомоги Збройним силам України, а також тим верствам населення, які на сьогодні найбільше потребують підтримки.

Микола Олександрович у своєму зверненні зазначив:
- Шановні друзі, викладачі, співробітники та здобувачі освіти ЗНУ! Доповідаю, що на сьогодні Запорізький національний університет працює. Його технічні працівники й охорона сумлінно виконують свої обов‘язки згідно з графіком. Висловлюю їм щиру подяку та глибоку пошану, адже функціонування університету пов’язане зі щоденним виконанням їхніх важливих обов’язків. Сьогодні, на початку нового тижня, я провів чергову нараду з представниками адміністрації вишу. Під час засідання йшлося про актуальні питання, пов’язані із життєдіяльністю закладу вищої освіти, про складнощі, які виникають у його співробітників і студентів, пов’язані з військовою агресією Російської Федерації та її повномасштабним вторгненням на територію України. Жодне зі звернень представників ЗНУ, які вони адресують деканам факультетів й керівникам структурних підрозділів, не залишається без уваги. У результаті ректорат затвердив низку необхідних для діяльності університету рішень. Зокрема, сьогодні разом із бухгалтерією керівництво вишу сприяло виплаті дострокового авансу всім науково-педагогічним працівникам і співробітникам ЗНУ.
Микола Фролов підкреслив:
- Своєю чергою, звертаюся з проханням до представників всіх факультетів і структурних підрозділів. На сьогодні, під час війни, всім нам важко. Але ми переможемо! І саме в згуртованості та спільних діях – наша сила. Будь ласка, підтримуйте зв'язок між собою та зі своїми студентами, допомагайте тим, хто опинився в скруті й потребує вашої підтримки. Ми маємо триматися разом і спільно працювати задля перемоги нашого народу. Варто відзначити, що зокрема Львівський національний університет нам чимало допомагає: його представники зустрічають і розміщують родини співробітників ЗНУ. І це – один із багатьох прикладів взаємопідтримки, яка на сьогодні необхідна всім українцям. Таку ж саме мужність і відданість спільній справі виявили й представники Запорізького національного університету, які зустрічають наших переселенців із територій бойових дій. Користуюся цією нагодою, аби висловити свій щирий захват викладачами та студентами, які захищають нас, нашу Батьківщину зі зброєю в руках. ЗНУ пишається кожним своїм героєм.
Дякую всім представникам закладу вищої освіти, які на сьогодні присвятили свої зусилля волонтерському руху. Волонтерський центр, що діє на базі навчального корпусу № 5, об’єднав багатьох небайдужих. Вони організували та впевнено втілюють у життя координаційну діяльність, збираючи, сортуючи та доставляючи потрібні речі, одяг, продукти адресатам – солдатам Збройних сил України, представникам територіальної оборони, вразливим верствам населення, мешканцям населених пунктів, що перебувають в оточенні російських окупантів, біженцям і всім тим, хто потребує допомоги. Їхня сумлінна праця викликає почуття глибокої поваги. Закликаю всіх небайдужих об’єднати свої зусилля задля спільної мети – перемоги української армії. Разом – до перемоги!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини