Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» плідно співпрацюють із представниками Волонтерського хабу ЗНУ

Співробітники благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» плідно співпрацюють із представниками Волонтерського хабу ЗНУ

Співробітники благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» плідно співпрацюють із представниками Волонтерського хабу ЗНУ
10.03.2022 10:17 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології Економіко-правничий фаховий коледж волонтерство Волонтерський центр

На сьогодні багато мешканців Запоріжжя об’єднали свої зусилля, аби спільно працювати задля наближення перемоги. Їхня мета, найперше, – це всіляко підтримувати воїнів Збройних сил України та представників територіальної оборони міста. Однак запорізькі волонтери, зокрема представники Волонтерського хабу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), створеного за ініціативи керівництва, співробітників і здобувачів освіти вишу, гуртуються між собою, аби допомогти людям, які через вторгнення військ Російської Федерації на територію України опинилися в надскладних життєвих обставинах.

Так, представники Запорізького національного університету плідно співпрацюють із Благодійним фондом «Карітас Запоріжжя». Це – багаторічна співпраця, адже співробітники благодійного фонду вже давно діяли спільно із викладачами факультету соціальної педагогіки та психології, зокрема брали участь в організованих університетом навчальних і наукових заходах, а сам фонд слугував базою практики для студентів факультету соціальної педагогіки та психології та для студентів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ. На сьогодні ж представники БФ «Карітас Запоріжжя» об’єднали свої зусилля з Волонтерським хабом ЗНУ. Спільно вони допомагають тим верствам населення, які потребують на сьогодні невідкладної підтримки. Волонтери університету охоче відгукнулися на прохання допомогти біженцям, людям, які потребують гуманітарної допомоги, тим верствам населення, котрі перебувають в особливо вразливому стані.
Співробітники благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» дуже вдячні волонтерам Запорізького національного університету за їхню дієву співпрацю та сподіваються на подальше співробітництво, спрямоване на допомогу людям і на наближення перемоги нашого народу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини