Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ поділяють глибоку скорботу рідних і знайомих доцента Андрія Кургузова з приводу його передчасної смерті

21.03.2022 16:38 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту некролог

Керівництво ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), його науково-педагогічні працівники, співробітники, здобувачі освіти й випускники висловлюють глибоке співчуття рідним, близьким і друзям відомого науковця, мудрого наставника студентської молоді, заступника декана з виховної роботи факультета менеджменту Андрія Кургузова з приводу його передчасної смерті.

18 березня не стало з нами Андрія Олеговича, та до цього часу всім, хто його знав, любив і шанував важко повірити в цю тяжку втрату. Його легкий світлий характер, доброзичливість, щирість назавжди залишаться в нашій пам’яті. Усі, хто знав Андрія Кургузова, завжди згадуватимуть про зустрічі та співпрацю з ним із почуттям щирої вдячності до долі, що дала можливість зустрітися з такою чудовою людиною.
Він пропрацював на відповідальній посаді заступника декана з виховної роботи факультета менеджменту довгі 23 роки, тож багато поколінь випускників факультету, згадуючи свої студентські роки, звертаються подумки до свого наставника, який завжди був радий надихнути й підтримати молодь, допомогти студентам у розвитку їхніх творчих здібностей.
22 березня о 10:00 на Правобережному кладовищі відбудеться церемонія прощання.
Світла пам’ять Андрію Олеговичу, вдячна згадка про якого назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.