Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Директорка інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Наталя Метеленко звернулася до співробітників і здобувачів освіти вишу

22.03.2022 12:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні освітній процес воєнний стан волонтерство

В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили звернення його директорки, професорки Наталії Метеленко.

Звертаючись до науково-педагогічних працівників, співробітників і здобувачів освіти вишу, вона зауважила:

- Шановна студентська спільнота інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету! Звертаюсь до вас від себе особисто та від імені ректора Миколи Олександровича Фролова! Сьогодні вся країна переживає неймовірно важкий і відповідальний період, від результатів якого залежатиме наше майбутнє.

Наукова спільнота інституту згуртувалась і відповідально виконує свої обов’язки під час воєнного часу. Це – надання матеріальної допомоги на потреби ЗСУ; волонтерські справи: плетіння маскувальних сіток для наших воїнів; представниці інституту смажать пиріжки для захисників; співробітники кафедр гуртуються та формують комплекти одягу та інші речі, які акумулюються на волонтерському пункті ЗНУ та відправляються за призначенням.

Ми допомагаємо родинам науковців та їхнім батькам, які опинились в скрутній ситуації та не мають доступу до ліків і продуктів; формуємо посилки з ліками та відправляємо до Києва для колег-науковців із Києво-Могилянської академії. Викладачі інституту допомагають територіальній обороні нашого міста, зокрема, здійснюють перевезення необхідних вантажів.

Я пишаюся нашими студентами та викладачами, які проживають у гуртожитках інституту та взяли активну участь в усуненні наслідків пошкоджень у гуртожитках вишу та в чергуванні в них, а також прибиранні приміщень і території. Шановні студенти, сьогодні ваші викладачі, які добровольцями пішли до лав ЗСУ, боронять нашу землю та саму незалежність України від російських загарбників у Запорізькій області та в м. Києві. Аспіранти інституту разом зі студентами об’єднуються в групи допомоги ЗСУ по всій території міста. Троє наших науковців задіяні в розробці матеріалу для бронежилетів.

Звертаю увагу студентів інституту, що освітній процес у виші тимчасово призупинено до 04.04.2022 р.

Ми всі з нетерпінням чекаємо на нашу перемогу і продовження навчання в повному складі в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету.

Слава Україні!

Наталя Метеленко,

директорка Інженерного навчально-наукового

інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ