Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ з 28 березня відновлюється освітній процес у режимі онлайн

У ЗНУ з 28 березня відновлюється освітній процес у режимі онлайн

У ЗНУ з 28 березня відновлюється освітній процес у режимі онлайн
22.03.2022 18:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University освітній процес навчання відновлення занять

Серед пріоритетів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – забезпечення здобувачів вищої освіти якісними актуальними знаннями й формування необхідних для подальшої успішної кар’єри навичок. Саме тому, попри всі складнощі воєнного стану в Україні, керівництво університету ухвалило важливе рішення: із 28 березня у ЗНУ відновлюється освітній процес у дистанційному форматі (за розкладом – чисельник).

Адміністрація вишу закликає студентів усіх факультетів і всіх курсів, які мають для цього можливості, приєднуватись до занять. Однак і за відсутності такої можливості здобувачі вищої освіти зможуть продовжити навчання: вони отримуватимуть індивідуальні завдання від викладачів. Для цього їм потрібно звернутися до викладачів у таких онлайн-меседжерах, як телеграм і вайбер, чи написати на електронну пошту і попросити надати індивідуальні завдання.
До уваги студентів зруйнованих російськими загарбниками університетів. У вас є можливість у рамках внутрішньої академічної мобільності приєднатися до занять.
На сьогодні важливе завдання кожного студента – продовжувати навчання. Україні після перемоги будуть потрібні ваші знання й навички задля відбудови й подальшого розквіту. Разом – до перемоги.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини