Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває реалізація проєкту «ERASMUS+» Жан Моне Модуль «Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення»

У ЗНУ триває реалізація проєкту «ERASMUS+» Жан Моне Модуль «Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення»

У ЗНУ триває реалізація проєкту «ERASMUS+» Жан Моне Модуль «Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення»
23.03.2022 14:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University міжнародна діяльність наукова діяльність грантова діяльність проєкт ERASMUS+

Науковці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), попри всі складнощі, спричинені воєнною агресією Російської Федерації та повномасштабним вторгненням її військ на територію України, продовжують плідно займатися наукою. Зокрема, на сьогодні в університеті триває реалізація проєкту програми «ERASMUS+» Жан Моне Модуль «Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення» («European Practices of Agricultural Land Management» (EUROLAND)).

Нагадаємо, що в листопаді 2021 року Запорізький національний університет виграв Грант для підтримки діяльності в рамках проєктів Жана Моне програми «ERASMUS+» Жан Моне Модуль за номером 101047938 – EUROLAND – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH. Його назва – «Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення» («European Practices of Agricultural Land Management», EUROLAND).
Терміни його реалізації – 01.02.2022 р.-31.11.2025 р. До команди проєкту увійшли такі науковці ЗНУ: професор Володимир Волков (координатор), професор Олександр Бондар, професор Віктор Лях, професорка Ірина Полякова та професорка Анна Переверзєва.
Слідкувати за етапами виконання проєкту можна на його сторінках в онлайн-мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/groups/2395062153961825
Instagram: EUROLAND.2022
Twitter: @EUROLAND6
YouTube:https://www.youtube.com/channel/UC6TrIc-S5pCu9dQt7hJV_-g
Або ж – завітавши на власне сайт проєкту: euroland.in.ua
Як зазначають учені ЗНУ, що увійшли до увійшли до команди реалізації проєкту, його реалізація розпочалася 1 лютого 2022 року. «Ми маємо терміни й графік виконання проєкту, тож продовжуємо рухатись уперед і робити все, що від нас залежить. Ми працюємо й зараз, наскільки це важливо. Потрібно рухатись уперед, зокрема думати про відбудову країни після перемоги», – наголошують вони.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини