Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-мешканці гуртожитків інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ активно займаються волонтерською діяльністю

Студенти-мешканці гуртожитків інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ активно займаються волонтерською діяльністю

Студенти-мешканці гуртожитків інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ активно займаються волонтерською діяльністю
25.03.2022 14:40 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні гуртожитки воєнний стан волонтерство

В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) і під час воєнного стану продовжують активно дбати про його науково-педагогічних працівників, співробітників і здобувачів освіти всіх рівнів. Зокрема, представники його адміністрації під керівництвом директорки ІННІ ім. Ю.М. Потебні, професорки Наталі Метеленко дбають про безпеку й гідні умови проживання тих викладачів і студентів, які на сьогодні проживають у гуртожитках інституту.

Так, Наталя Метеленко тримає це питання на постійному контролі й зазначає, що дії викладачів і студентів – мешканців гуртожитків ІННІ, які в ці важкі для держави часи докладають багато зусиль, зокрема для плідної волонтерської діяльності й наближення перемоги України, заслуговують на глибоку подяку.
Серед прізвищ тих, хто заслуговує на слова щирої вдячності, директорка інституту виокремлює Тетяну Сайкову. У січні 2022 р. Тетяна Юріївна погодились виконувати обов’язки заступника директора з виховної роботи. І вже з перших днів вторгнення російських окупантів в нашу країну згуртували навколо себе всіх представників студентства, які на той час мешкало в наших гуртожитках. Щоразу під час оголошення повітряної тривоги вона організовувала безпечне переміщення студентів до укриттів в корпусах інституту, разом із Василем Баранцем розміщувала їх там, а ще, викладачі власноруч готували гарячі напої для студентів у сховищах, аби підбадьорити їх.
На початку воєнних дій у гуртожитках інженерного інституту проживали не тільки студенти – громадяни України, а іноземці, які з початком війни потребували евакуації до своїх рідних країн. До вирішення цих питань на місцях – у гуртожитках №№6 та 7 – залучили їхніх комендаток – Анну Долинну й Ольгу Лисенко. Після добровільної евакуації більшої частини студентів-мешканців гуртожитків у приміщеннях залишилось 12 осіб. Це – Олександр Пономарьов, Артем Сливний, Анатолій Скільсара, Анатолій Данчевський, Максим Узунов, Даніїл Зінченко, Катерина Кулага, Софія Сохань, Анастасія Данило, Варвара Каштанова, Антон Перцов і В’ячеслав Морочковський, які згуртувались навколо голови студентського самоврядування гуртожитку Богдана Монастирного. Він став керівником студентського руху. Таке єднання на сьогодні допомагає підтримувати порядок у гуртожитках, до кола обов’язків, які виконують ці студенти, входять прибирання й чергування в приміщеннях, допомога при тимчасовому заселенні та виселенні людей, виконання окремих доручень керівництва університету, зокрема проректора з з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра. Варто відзначити, що співробітники та мешканці гуртожитків інженерного інституту організували допомогу біженцям з окупованих територій, це, зокрема, – матеріальна допомога, надання одежі та психологічна підтримка.
Як зазначила директорка інженерного інституту Наталя Метеленко, розповідаючи про волонтерську діяльність мешканців гуртожитків:
- Мені як керівниці ІННІ ЗНУ дуже приємно, що в такі важкі часи для нашої держави, для міста Запоріжжя студенти беруть активну участь у забезпеченні функціонування Запорізького національного університету загалом й інституту зокрема. А колегам, викладачам інституту я вдячна за материнську, батьківську турботу про наших студентів. Разом ми – сила! Слава Україні!
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини