Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти фахових коледжів ЗНУ успішно розпочали навчання в режимі онлайн

Студенти фахових коледжів ЗНУ успішно розпочали навчання в режимі онлайн

Студенти фахових коледжів ЗНУ успішно розпочали навчання в режимі онлайн
25.03.2022 16:25 Все Головні новини Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University коледжі освітній процес

підрозділах Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – в Економіко-правничому фаховому коледжі, у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій, у Запорізькому металургійному фаховому коледжі та в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі.

Як зазначають директори коледжів, відбулися батьківські збори та збори зі здобувачами освіти. Переважна більшість із них зраділа можливості розпочати освітній процес і продовжити навчання онлайн.
Як зазначили студенти Запорізького металургійного фахового коледжу, незабаром, після перемоги, розпочнеться масштабна відбудова української держави. Тоді й їхні знання, отримані під час навчання в коледжі, будуть дуже актуальними й потрібними для всіх. Так само з ентузіазмом розпочали навчання студенти інших коледжів.
При цьому керівництво закладів освіти застосовує індивідуальний підхід до кожного студента. Здобувачів освіти розділили на кілька категорій: ті, хто мають постійний досвід до інтернету, відвідуватимуть заняття в онлайн-режимі, ті ж, у кого можуть виникнути проблеми з надійним і повсякчасним інтернет-зв’язком, можуть звернутися до керівництва коледжу й до викладачів, які нададуть їм індивідуальні завдання. Ті ж, хто знаходяться в зонах бойових дій чи на тимчасово окупованих територіях і зараз не можуть приєднатися до занять, не залишаться без уваги й підтримки.
Кожному студенту коледжів ЗНУ їхні викладачі допоможуть опанувати освітню програму, здобути потрібні знання й навички, потреби жодного з них не залишать поза увагою. Попри складу ситуацію в країні, спричинену вторгненням військ російської федерації на територію України, науково-педагогічні співробітники й адміністрація структурних підрозділів ЗНУ зосереджені на виконанні свого головного завдання – на підготовці сучасних високопрофесійних фахівців, які своїми знаннями зможуть допомогти відновленню й майбутньому процвітанню рідної держави.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини