Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов звернувся до науково-педагогічних працівників і співробітників вишу щодо відновлення дистанційного освітнього процесу з 28 березня

Ректор ЗНУ Микола Фролов звернувся до науково-педагогічних працівників і співробітників вишу щодо відновлення дистанційного освітнього процесу з 28 березня

Ректор ЗНУ Микола Фролов звернувся до науково-педагогічних працівників і співробітників вишу щодо відновлення дистанційного освітнього процесу з 28 березня
27.03.2022 14:30 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University звернення ректора освітній процес

У Запоізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили звернення ректора Миколи Фролова з приводу відновлення у виші освітнього процесу в онлайн-режимі з 28 березня.

Микола Олександрович, звертаючись до науково-педагогічних працівнриків і співробітників ЗНУ, занзачив:
- Шановні працівники та викладачі університету! Ми з вами продовжуємо нашу роботу, всебічну діяльність нашого університету. Це наш із вами внесок у боротьбу нашого народу, нашої країни проти російських загарбників.
Немає сумніву, що окупанти мріють, щоб ми з вами впали в розпач, паніку, припинили опір і здались. На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей вони намагаються встановити свій терористичний режим, переслідують українських активістів, намагаються примусити освітян розпочати навчання виключно російською мовою, як в школах, так і в ЗВО.
Мене вразив факт масового вилучення в установах і в населення книжок з історії України, нашого краю. У цій ситуації ректорат вирішив продовжити освітній процес із 28 березня, тобто з понеділка. Ми розуміємо, що нам з вами, разом зі студентами, треба буде подолати надзвичайні складнощі. Ніхто з нас ще ніколи не працював в умовах війни, а наші студенти ще ніколи не навчались у таких складних умовах! Але нашим воінам, які кожного дня ціною свого життя захищають нас із вами, набагато складніше! А їхнім батькам, дружинам, рідним, які кожного дня моляться за них і нашу перемогу, що легше?!
Я пишу про це в першу чергу для тих, хто намагається своєю активністю в соцмережах торпедувати наше рішення про початок дистанційного навчання з 28 березня. Опоненти цього рішення дозволяють собі писати образливі речі на адресу нашого колективу, наших викладачів, особисто на мою адресу. Дивно в цей час, але до створення штучного скандалу долучаються окремі місцеві журналісти, до речі, випускники нашого факультету. Ми все це пройдемо й переживемо!
Але прошу всіх працівників і викладачів проявити максимум витримки та відповідальності.
Треба знайти алгоритм і зміст навчання для кожного студента. Будемо працювати для всіх студентів, які хочуть і можуть це зробити. Будемо підтримувати тих, хто немає технічних умов для навчання, хто опинився на тимчасово окупованих територіях!
Особливо акцентую: після 24 лютого ми не відрахували жодного студента. Жодного! І так буде до нашої перемоги й повернення до нормального життя!
Я всіх закликаю спокійно та натхненно робити свою справу, бути коректними та витриманими. Керівництво університету, як завжди, працює, хто хоче подискутувати - приходьте!
 
Ректор ЗНУ Микола Фролов


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини