Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відновилися заняття за модулем Жана Моне програми «Еразмус+» «Європейська політика пам'яті»

У ЗНУ відновилися заняття за модулем Жана Моне програми «Еразмус+» «Європейська політика пам'яті»

У ЗНУ відновилися заняття за модулем Жана Моне програми «Еразмус+» «Європейська політика пам'яті»
30.03.2022 11:51 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University освітній процес міжнародна діяльність проєктна діяльність програма Еразмус

У доленосні часи російсько-української війни, коли вирішується майбутнє нашої країни, як ніколи гостро постає питання протидії ворожим наративам щодо української ідентичності й історичної пам’яті. Саме цій болючій проблемі було присвячене перше за часів воєнного стану заняття за курсом «Європейська політика пам’яті», що реалізується в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках однойменного проєкту за програмою «Erasmus+ Jean Monnet Actions».

Студенти ЗНУ – незламні бійці освітнього фронту: попри складні умови, у Zoom-класі зібралася переважна більшість зарахованих на курс слухачів. Майбутні філологи, соціологи, журналісти не лише обговорювали роль історичної пам’яті як потужної зброї сучасної війни, але й осмислювали власний досвід, який назавжди змінив їхнє життя: бойові дії, повітряні тривоги, вимушене переселення, а для декого – життя в тимчасовій окупації, щоденне протистояння ворожій пропаганді.
Кожен день цієї війни формує нашу колективну історичну пам’ять – і матеріали курсу, на думку самих студентів, допомагають набагато глибше осмислити цей процес. А також – знизити деструктивний вплив історичної травми та з новою силою виборювати перемогу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини