Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні плідно займаються волонтерством

14.04.2022 11:44 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю Потебні гуртожитки волонтерство

Адміністрація та студенти-мешканці гуртожитків №№ 6 і 7 інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема представники студентського самоврядування цих гуртожитків, продовжують активно займатися волонтерською діяльністю. Минулого тижня вони провели значну роботу з вирішення питань отримання та надання гуманітарної допомоги всім мешканцям гуртожитків № 6 та 7 – вимушених тимчасово переміщених осіб.

На початку минулого тижня, 4 квітня, вони отримали дружню гуманітарну допомогу від колег із Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. Це – продукти харчування, засоби гігієни, засоби медичного призначення тощо. 6 квітня отримали цільову гуманітарну допомогу для гуртожитків № 6 та 7 від стейкґолдерів м. Запоріжжя, її доставили силами студентів інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні, зокрема Сергія Остроконя. Організаторські здібності студентів ІННІ отримали підтримку адміністрації гуртожитків та Сайкової Т.Ю. Силами студентства під керівництвом адміністративних працівників гуртожитків та інституту підготовлене приміщення буфету під розміщення та організоване отримання гуманітарної допомоги.
Як зазначає директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ, професорка Наталя Метеленко, «у будь-якій справі важливий творчий підхід, позитивний настрій, бажання робити добро, дружня підтримка один одного – усі ці якості в такий важкий та відповідальний для країни час виявили співробітники інституту й студенти, зокрема Варвара Каштанова, Софія Сохань, Катерина Кулага, Антон Перцов, Анатолій Скільсара й Анастасія Данило. Мешканці наших гуртожитків відчули, що ми – одна дружня сім’я! Наша інститутська молодь залучила до цього процесу студентів медичного університету, що дозволило передати на потреби дитячої обласної лікарні, в її реанімацію, гуманітарну допомогу від колег із Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, а також передати представникам ЗНУ дитячі засоби гігієни. Така співпраця всіх структурних підрозділів університету свідчить про те, що гасло “Студенти ІННІ та студенти факультетів ЗНУ – це одна дружня сім’я!” – втілюється в життя. Слава Україні!».

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: