Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті відбулася онлайн-зустріч декана та викладачів зі студентами

На біологічному факультеті відбулася онлайн-зустріч декана та викладачів зі студентами

На біологічному факультеті відбулася онлайн-зустріч декана та викладачів зі студентами
15.04.2022 09:20 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес дистанційне навчання зустріч декана зі студентами

Тринадцятого квітня 2022 року на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась онлайн-зустріч декана Людмили Омельянчик і науково-педагогічних працівників зі студентами денної та заочної форм навчання. Під час заходу студентами, зокрема головою студентської ради біологічного факультету Д.С. Маленко мали змогу поставити актуальні для них запитання, пов’язані з освітнім процесом, й отримати на них вичерпні відповіді.

Здобувачів освіти біологічного факультету, серед іншого, цікавили механізми захисту практик і курсових робіт, способи підтримки зв’язку зі співробітниками факультету та університету загалом, нарахування додаткових балів, планування заходів для отримання грамот за участь у позанавчальній діяльності, вступ до магістратури у поточному році, робота студентської ради тощо. На початку зустрічі декан біологічного факультету Л. О. Омельянчик у своєму виступі приділила увагу особливостям освітнього процесу, який на сьогодні триває в дистанційному форматі. Вона наголосила на змінах у графіку навчання, порядку проведення екзаменаційній сесії й атестаційного екзамену.
Доцентка В. В. Перетятько надала інформацію щодо порядку проходження педагогічної практики студентами спеціальності «014 Середня освіта» та розповіла про вимоги до звіту за її результатами. Заступник декана з навчальної роботи М. М. Малько розповів про особливості та порядок проходження навчальної й виробничої практик бакалаврами та магістрами. Він надав роз’яснення щодо модульних атестацій, екзаменаційної сесії та виконання й захисту курсових робіт і звернув увагу на вимоги щодо отримання дипломів із відзнакою. Заступниця декана з виховної роботи В. В. Яранцева пояснила порядок перебування студентів у гуртожитках під час воєнного стану. На зустрічі оголосили графік роботи деканату та звернули увагу студентів-контрактників, які мають таку можливість, на необхідність вчасно сплачувати за навчання. Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері взаєморозуміння. Студенти подякували керівництву факультету та його викладачам за відповіді на всі питання, які турбують здобувачів освіти. Усі представники факультету мають надію на те, що незабаром, відразу після перемоги, заняття поновляться в аудиторіях і лабораторіях навчального корпусу № 3.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини