Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету проводять онлайн-зустрічі з майбутніми абітурієнтами

Викладачі біологічного факультету проводять онлайн-зустрічі з майбутніми абітурієнтами

Викладачі біологічного факультету проводять онлайн-зустрічі з майбутніми абітурієнтами
20.04.2022 10:20 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет кафедра хімії відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтами

Триває плідна профорієнтаційна діяльність ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Зокрема, його викладачі надають онлайн-консультації цьогорічним абітурієнтам щодо нових умов вступу до закладів вищої освіти в умовах воєнного стану та щодо навчання на різних спеціальностях, розповідають про їхні особливості й переваги. Дев’ятнадцятого квітня відбулася онлайн-зустріч доцентки кафедри хімії біологічного факультету ЗНУ, кандидатки хімічних наук Ольги Луганської з учнями старших класів Комунального закладу вищої освіти «Науковий ліцей Хортицької навчально-реабілітаційної академії» Запорізької обласної ради.

Під час заходу Ольга Василівна продемонструвала абітурієнтам презентацію досягнень викладачів кафедри та можливостей, які відкриваються перед здобувачами освіти, котрі обрали спеціальність «Хімія». Також у її виступі йшлося про перспективи подальшого працевлаштування випускників біологічного факультету. Окремо викладачка зупинилася на умовах вступної кампанії-2022 до ЗНУ. Спікерка запевнила вступників, що представники Запорізького національного університету завжди підтримають їх, надавши всю потрібну консультаційно-інформаційну допомогу на всіх етапах вступу. Крім того, учасники заходу скористалися нагодою поставити всі актуальні для них питання й отримати на них вичерпні відповіді.
Наприкінці виступу доцентка Ольга Луганська запевнила, що представники біологічного факультету радо чекають на майбутніх абітурієнтів і сподіваються побачити їх на початку наступного навчального року вже студентами обраної спеціальності. Учасники онлайн-зустрічі подякували Ользі Василівні за змістовну й цікаву розповідь й важливу інформацію.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини