Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти привітали з ювілеєм заступницю начальниці відділу кадрів ЗНУ Яну Драєвську

Викладачі та студенти привітали з ювілеєм заступницю начальниці відділу кадрів ЗНУ Яну Драєвську

Викладачі та студенти привітали з ювілеєм заступницю начальниці відділу кадрів ЗНУ Яну Драєвську
25.04.2022 08:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ кадрів ювілей поздоровлення

Колеги, друзі й однодумці привітали із ювілеєм заступницю начальниці відділу кадрів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Яну Драєвську. Вони сердечно зичать шановній іменинниці всього найкращого.

Яна Миколаївна свого часу закінчила фізичний факультет Запорізького національного університету. Згодом, у 2010 році, вона на базі цього ж ЗВО здобула ще один фах на юридичному факультеті за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію юриста. Ще на початку 1990-х років, паралельно із навчанням на вечірньому відділенні фізичного факультету, Яна Миколаївна розпочала свою трудову діяльність: деякий час вона працювала лаборантом у середній школі.
Уже майже тридцять років своєї невтомної наполегливої праці шановна ювілярка присвятила рідному університетові, у якому працює з 1993 року. Вона обіймала такі посади: інженер, старший інженер по кадрам НДС, старший інспектор відділу кадрів. Згодом керувала напрямком роботи зі студентами у відділі кадрів. Із 2005 року вона – заступниця начальниці відділу кадрів. На цій посаді шановна іменинниця щоденно здійснює великий обсяг відповідальної роботи з обліку й управління контингентом викладачів і співробітників ЗНУ, забезпечуючи безперебійне функціонування вишу.
Із 2014 року до фахових обов’язків Яни Миколаївни додається ще й педагогічна діяльність в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ, де вона викладає курс «Кадрове діловодство». Під час занять шановна іменинниця ділиться своїм багатим досвідом роботи з людьми з молоддю, формує у здобувачів освіти інтегральні та спеціальні компетентності щодо застосування правил оформлення управлінських, організаційних, розпорядчих документів. Викладачка розвиває в здобувачів освіти навички пошуку, збирання, обробки й аналізу інформації в професійній діяльності. Як фахівець-практик і викладач Яна Драєвська постійно підвищує свою власну кваліфікацію, рівень практичних й теоретичних знань у галузі кадрової роботи, а також – навички з педагогічно-викладацької майстерності. Під час практичних занять вона використовує мультимедійні технології та методи компетентно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу, технології творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу, здібностей і потенціалу студентів. Яна Миколаївна сприяє розвитку в молоді навичок самостійної роботи із здобуття знань і вміння застосовувати їх на практиці в професійній діяльності майбутнього документознавця. Визнанням досягнень Яни Драєвської в педагогічній галузі стало нещодавнє рішення атестаційної комісії ЕПФК ЗНУ присвоїти їй кваліфікаційну категорію – «спеціаліст вищої категорії».
За свою багаторічну сумлінну працю, плідну роботу та виконання професійних обов’язків, особистий внесок у вирішення найважливіших проблем із забезпечення функціонування університету, а також активну громадянську позицію шановна ювілярка неодноразово була відзначена ректорськими грамотами та преміюванням. Керівництво ЗНУ й університетська спільнота знає та шанує Яну Миколаївну як талановиту й відповідальну керівницю, доброзичливу, уважну до своїх підлеглих й усіх працівників університету, які звертаються до неї за допомогою з вирішення різних питань і з пропозиціями. У цей святковий день її колеги й друзі висловлюють сердечну вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук і всебічну підтримку нашого академічного колективу. Миру Вам, шановна ювілярко, добра й довголіття!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини