Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує цьогорічних вступників зареєструватися для участі в безкоштовному пробному мультипредметному тесті

ЗНУ запрошує цьогорічних вступників зареєструватися для участі в безкоштовному пробному мультипредметному тесті

ЗНУ запрошує цьогорічних вступників зареєструватися для участі в безкоштовному пробному мультипредметному тесті
25.04.2022 13:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування безкоштовний пробний мультипредметний тест

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) пропонує цьогорічним вступникам зареєструватись на безкоштовний пробний мультипредметний тест, який заплановано проводити в період із 23.05.2022 року до 31.05.2022 року на платформі системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ.

Для участі в тестуванні абітурієнтам необхідно заповнити відповідну реєстраційну форму на сайті ЗНУ до 15.05.2022 року. Звертаємо особливу увагу всіх охочих взяти участь у тестуванні, що під час заповнення зручної реєстраційної форми, необхідно уважно перевірити правильність вказаних контактних даних. Форму можна знайти за лінком:
https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=83
Згодом логін і пароль доступу до тесту надішлють кожному зареєстрованому учаснику на пошту, вказану при реєстрації, або в телеграм чи у вайбер на номер, вказаний під час реєстрації. Представники Запорізького національного університету мають значний досвід щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, щороку вони організовують на допомогу абітурієнтам пробні тренінги із ЗНО з усіх предметів. Цього року в дистанційному форматі ЗНУ проводитиме безкоштовний пробний мультипредметний тест. Це – свідчення того, що представники вишу, зокрема співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за підтримки ректора Миколи Фролова, допомагають майбутнім вступникам успішно пройти всі етапи вступної кампанії та стати студентами омріяної спеціальності. Своєю чергою, досвідчені працівники надають кваліфіковані консультації. Як і в попередні роки, вони дбають про те, аби абітурієнти змогли успішно подолати всі етапи вступної кампанії. Саме для цього на базі ЗНУ проводять доступний для всіх безкоштовний пробний мутильтипредметний тест. Його учасники не лише матимуть змогу визначити свій фактичний рівень знань з української мови, математики та історії України. Вони за результатами тренінгу зрозуміють, яким саме питанням під час підготовки варто приділити особливу увагу. Також участь у ньому допоможе вступникам відчувати себе більш впевнено під час написання Національного мультипредметного тесту в майбутньому, зокрема навчитись правильно розподіляти час. Саме тому виваженим рішенням для всіх цьогорічних вступників буде участь у безкоштовному пробному мультипредметному тесті на базі ЗНУ.
Аби дізнатися більше про умови вступної кампанії-2022, зокрема про участь у безкоштовному пробному мультипредметному тесті, абітурієнти можуть звернутися за індивідуальною консультацією та допомогою в підготовці до вступу до закладу вищої освіти до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема до його начальниці Галини Микитів:

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/
e-mail: vdpp_znu@ukr.net
телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU
Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu
YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber
Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини