Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося поєднання діяльності конференції «Молодої науки» та міжнародного проєкту «EUROLAND»

У ЗНУ відбулося поєднання діяльності конференції «Молодої науки» та міжнародного проєкту «EUROLAND»

У ЗНУ відбулося поєднання діяльності конференції «Молодої науки» та міжнародного проєкту «EUROLAND»
25.04.2022 14:33 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет Молода наука наукова діяльність проєктна діяльність Еразмус+

Двадцять другого квітня 2022 року на кафедрі генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ під керівництвом професора В.О. Ляха організували засідання секції «Органічне виробництво» в межах студентської наукової конференції «Молода наука». Захід проходив у дистанційному форматі, у ньому взяли участь 28 учасників. Серед них – студенти освітніх програм «Генетика» та «Лісове господарство», аспіранти, молоді вчені та викладачі кафедри, а також – запрошені старшокласники з гімназії № 28 та ліцею «Перспектива». Учасників секції ознайомили з можливостями проєкту Жана Моне програми «ERASMUS+» «European Practices of Agricultural Land Management» 101047938 − EUROLAND − ERASMUS−JMO−2021−HEI−TCH−RSCH EUROLAND», який наразі розгортає свою діяльність в ЗНУ. Про це доповіли професори В.О. Лях та І.О. Полякова, які входять до команди проєкту.

Здобувачі освіти, котрі цікавляться проблемою органічного виробництва в Україні, виступили під час роботи секції з доповідями. Студенти 1 курсу Аліка Бойко та Валентин Добровольський представили презентації про сучасні біологічні заходи підвищення родючості ґрунту, а саме – про сидерацію та вермикультуру. Студентки 3 курсу Анастасія Бабіч, Анна Стрижак, Тетяна Рябченко, Елла Жемчугова, Вікторія Цвітенко, Олеся Фролова, Орина Шаповал та Олександра Шатовська ознайомили присутніх із сучасними можливостями аквапоніки для отримання екологічно чистої продукції рослинництва та біологізації сільськогосподарського виробництва. Представлені теми викликали жвавий інтерес у слухачів. На поставлені питання доповідачі надали вичерпні відповіді. Обговорення представлених підходів органічного виробництва й можливості їх поширення в Україні відбулося активно та свідчило про зацікавленість учасників.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини