Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький найкращий університет запрошує до вступу на найперспективніші спеціальності

Запорізький найкращий університет запрошує до вступу на найперспективніші спеціальності

Запорізький найкращий університет запрошує до вступу на найперспективніші спеціальності
25.04.2022 16:46 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність

На сьогодні для української молоді актуальним є вибір професії та отримання освіти. У переліку спеціальностей, які пропонують заклади вищої освіти, важко відразу зорієнтуватись та обрати найперспективнішу нішу. Але представники економічного факультету ЗНУ допомагають у цьому питанні всім охочим. Спільнота професіоналів економічної галузі під керівництвом декана, професорки Алли Череп запрошує випускників шкіл вступити на економічний факультет Запорізького національного університету. Заклда пропонує сучасні спеціальності, які актуальні сьогодні та будуть затребуваними в майбутньому, оскільки економіка не стоїть на місці, її процеси активно розвиваються, інтегруються і трансформуються. Тож сьогодні власників і керівників підприємств цікавить молодь із сучасними знаннями та поглядами, тому молоді фахівці-економісти надзвичайно затребувані на ринку праці.

Бути економістом – це престижно. Світова економіка постійно змінюється. Війна, яка сьогодні триває на території України, завершиться нашою Перемогою. Економіка України потребуватиме розбудови, яка наближатиме український бізнес до світових стандартів управління. Економіст рухається у професії з розвитком економіки світу. Сучасний економіст достеменно знається на інформаційних комп’ютерних системах управління та професійних хмарних технологіях, орієнтується в тонкощах податкового законодавства, уміє здійснювати операції з іноземною та криптовалютами. Доки розвиватиметься економіка – світу потрібні економісти.

Випускники економічного факультету ЗНУ – це фахівці, спроможні формувати управлінські рішення та реалізовувати свої творчі й професійні прагнення в економічній галузі. Отримавши диплом, вони відразу матимуть змогу стати керівником на сучасному підприємстві, керувати економічними відділами в державній або приватній організації чи установі, очолювати міжнародні компанії й успішно будувати їх економічну стратегію. Адже багаж знань, здобутих у Запорізькому національному університеті на економічному факультеті, забезпечує вміння:

- будувати ефективну кадрову політику;

- розробляти комплекс маркетингових заходів для ефективного просування товару;

- вміло вести аналіз та облік, знатися на особливостях оподаткування;

- встановлювати економічні зв’язки та виходити на міжнародні ринки;

- регулювати економічні питання на ринку землі та ринку праці;

- розробляти ефективну фінансово-кредитну політику;

- оперувати найсучаснішими технологіями моделювання й аналізу бізнес-процесів за допомогою сучасних комп’ютерних технологій для вирішення економічних задач.

Новітні освітні технології, які використовуються на економічному факультету Запорізького національного університету, передбачають широке застосування комп'ютерної техніки в освітньому процесі, використання прикладних програм із дисциплін фахової підготовки. Для цього в університеті створені комп’ютерні класи, які одночасно слугують і методичними центрами та центрами новітніх інформаційних технологій. Комп'ютерні класи з 580 сучасними комп’ютерними комплексами забезпечують якісну підготовку студентів при оволодінні навичками роботи на ЕОМ, створення програм і засвоєння засобів використання професійного забезпечення для вирішення фахових практичних завдань.

Питання відповідності знань, умінь і навичок, які фахівець отримує в Запорізькому національному університеті, запитам суспільства, набули особливої актуальності в ринкових умовах. Висока якість підготовки фахівця – це один із визначальних факторів знаходження ним свого місця на ринку праці та подальшого професійного росту. Випускники ЗНУ впевнено зможуть застосувати свої теоретичні знання на практиці, й економічний факультет допомагає в цьому, адже його представники не тільки забезпечують здобувачів освіти базою проходження практик на таких підприємствах, як ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Мотор Січ», ПАТ «Запоріжтрансформатор» і ПАТ «Елемент-Перетворювач», а й працевлаштовують випускників і студентів за спеціальністю на провідних підприємствах міста Запоріжжя. Варто зазначити, що для кожного студента навчання на економічному факультеті Запорізького національного університету – це не тільки освітній процес, а й активне творче студентське життя!

Надаємо перелік освітніх програм економічного факультету Запорізького національного університету й запрошуємо абітурієнтів обрати свою спеціальність.

 

Назва освітньої програми

Тип конкурсної пропозиції

Форма здобуття освіти

051 Економіка

Економічна кібернетика

 

бюджет

денна

небюджетна

денна

Управління персоналом та економіка праці

бюджетна

денна та заочна

небюджетна

денна та заочна

Міжнародна економіка

бюджетна

денна та заочна

небюджетна

денна та заочна

Економіка та управління ринком землі

небюджетна

денна

071 Облік і оподаткування

Облік і аудит

бюджетна

денна та заочна

небюджетна

денна та заочна

072 Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси і кредит

бюджетна

денна та заочна

небюджетна

денна та заочна

075 Маркетинг

Маркетинг

бюджетна

денна та заочна

небюджетна

денна та заочна

 

Останнім часом студенти економічного факультету брали участь у програмі обмінів за програмою «Еразмус+», яка надає можливість навчатися, проходити стажування в іншій країні, терміном від 1 тижня до пів року. Студенти на період літніх канікул, із червня по серпень, можуть проходити стажування в Болгарії та Німеччині, отримуючи за свою роботу високий рівень оплати. Навчаючись на економічному факультеті ЗНУ здобувачі освіти постійно беруть участь у цікавих заходах, серед яких: Посвята в студенти, заходи для першокурсників «Дозвольте представитись», День студента, конкурси «Студентська весна», «Економіст рок», «Міс і Містер ЗНУ», «Фестиваль реклами», а ще – Зустріч випускників факультету. Систематично проводяться спортивні змагання серед студентів і викладачів, тож життя молоді на економічному факультеті дуже яскраве, тому навчатися тут цікаво.

Забезпечення освітнього процесу на економічного факультету здійснюється переважно докторами та кандидатами економічних наук, більшість із яких мають практичний досвід роботи на підприємствах і в організаціях різних галузях діяльності. Економічний факультет – це команда однодумців, які зроблять навчання продуктивним і ефективним. Його представники звертаються до майбутніх абітурієнтів: «Якщо ти – творча людина, яка прагне отримати сучасну, затребувану професію та стати провідним фахівцем у важливій галузі діяльності, обирай спеціальності економічного факультету Запорізького національного університету! Тож приходь до нас, ми чекаємо на тебе!».

 

За додатковою інформацією звертайтеся на економічний факультет Запорізького національного університету: 69063, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 74, V корп., к. 116.

Тел.:(061) 228-76-13; (061) 228-76-49; (061) 228-76-37

Офіційний сайт - https://www.znu.edu.ua

 


Алла Черп,
декан економічного факультету,
д.е.н., професорка


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини