Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери факультету журналістики об’єднали свої зусилля задля наближення Перемоги України

Волонтери факультету журналістики об’єднали свої зусилля задля наближення Перемоги України

Волонтери факультету журналістики об’єднали свої зусилля задля наближення Перемоги України
25.04.2022 15:23 Все Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики волонтерська діяльність волонтерський центр Юніверс-Запоріжжя

Нещодавно волонтерський центр «Юніверс-Запоріжжя», який згуртував науково-педагогічних працівників, співробітників, студентів і випускників багатьох факультетів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відзначив 55 днів своєї діяльності. Від початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України представники вишу докладають чимало зусиль, аби підтримати воїнів Збройних сил України й тих, хто записався до територіальної оборони, створити їм надійний тил, а також допомогти усім, хто на сьогодні особливо потребує захисту. Засновники центру «Юніверс-Запоріжжя» вдячні всім представникам університетського волонтерського руху, зокрема тим із них, хто навчається і працює на факультеті журналістики.

Із перших днів війни факультет журналістики Запорізького національного університету тримає руку на пульсі та допомагає усім, хто цього потребує, бере активну участь в інформаційному протистоянні. Викладачі, студенти та випускники факультету займаються активною волонтерською діяльністю. Варто відзначити, що у волонтерському центрі ЗНУ зібралась ціла команда з представників цього факультету.
Активну допомогу ЗСУ, ТрО, Національній гвардії та внутрішньо переміщеним особам у волонтерському центрі щодня надають викладачі Галина Микитів і Павло Мірошниченко. Також не відстають від них і випускники факультету – працівники центру культури ЗНУ Вікторія Лагутіна й Антон Осадчук і викладач ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ» Олександр Микитів. Студенти факультету роблять не менший внесок у спільну справу: третьокурсники Олександр Манін, Каміла Ситнік та Оксана Савоста, об'єднавшись у творчу групу, побудували систему комунікації та підтримують зв'язок із громадою через соціальні мережі Telegram та Instagram. Вони консультують переселенців і звітують перед аудиторією про роботу, яку виконали в центрі волонтери.
«Разом ми робимо УСЕ для нашої перемоги!» – цим гаслом у своїй роботі керуються представники факультету журналістики Запорізького національного університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини