Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ відбулася зустріч представників адміністрації зі студентами

На математичному факультеті ЗНУ відбулася зустріч представників адміністрації зі студентами

На математичному факультеті ЗНУ відбулася зустріч представників адміністрації зі студентами
25.04.2022 13:52 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет освітній процес зустріч декана зі студентами вступ до магістратури

Навчальний рік наближається до завершальної фази, вже йдеться про підбиття підсумків. Студенти заочної форми навчання вже складають заліки, а денної – завершують виконання своїх завдань, робіт, проєктів, тож інтенсивно контактують із викладачами. У цей період виникає велика низка питань, яка турбує всіх. Представники адміністрації математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ухвалили рішення провести загальну зустріч зі студентами факультету всіх курсів і всіх форм навчання, під час якої надали роз’яснення щодо процедури навчання, підсумкових контрольних заходів, стипендії, документів тощо.

22 квітня в системі zoom відбулася зустріч керівництва факультету та здобувачів освіти. Під час неї перед студентами виступив декан Сергій Гоменюк. Він наголосив на загальній позиції адміністрації університету: «Ми, всі представники вишу, – разом велика сила, студенти в центрі уваги, ми готові почути та допомогти всім, кому потрібно». При цьому йшлося й про те, що студенти мають розуміти: вони повинні докласти всіх зусиль для успішного завершення навчального року. Особливу увагу декан звернув на питання, пов’язані з випуском студентів бакалаврату, та на необхідність вступу до магістратури. Він висвітлив процедуру вступу для тих, хто навчатиметься в магістратурі, бо вона зазнала певних змін, а також озвучив інформацію про відміну індикативних цін на навчання (для тих, хто планує навчатися за кошти фізичних або юридичних осіб).
Перед студентами виступила заступниця декана з навчальної роботи Оксана Спиця. Вона проінформувала всіх учасників зустрічі про процедуру завершення навчального року, зокрема, наголосила на необхідності бути уважними та дисциплінованими і для студентів, і для викладачів. Доповідачка відповіла на низку питань присутніх. Робочі оголошення під час зустрічі зробили інші заступники декана математичного факультету: Вікторія Леонтьєва, Наталія Кондратьєва та Геннадій Циммерман. До обговорення таких важливих питань, як проведення сесії, захист курсових робіт, перебіг практики, організація наукові конференції для студентів, – долучились завідувачі кафедр, викладачі та здобувачі освіти денної та заочної форми навчання. Захід, на думку його учасників, відбувся організовано й корисно. Загалом у ньому взяли участь більш ніж 100 осіб. Наприкінці зустрічі декан математичного факультету побажав усім бути уважними, терплячими та здоровими. «Разом ми переможемо будь-яку біду!» – наголосив Сергій Гоменюк.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини