Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародні видавці медичної літератури надають безкоштовний доступ до своїх ресурсів здобувачам вищої освіти ЗНУ

Міжнародні видавці медичної літератури надають безкоштовний доступ до своїх ресурсів здобувачам вищої освіти ЗНУ

Міжнародні видавці медичної літератури надають безкоштовний доступ до своїх ресурсів здобувачам вищої освіти ЗНУ
26.04.2022 09:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність міжнародна діяльність бази даних

Науково-педагогічним працівникам і студентам, аспірантам, докторантам Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відкрили безкоштовний доступ до повнотекстової медичної літератури та платформ унікальних інструментів для навчання. Міжнародні видавці, лідери ринку у виданні й поширенні наукової медичної літератури «EBSCO» та «Elsevier», зважаючи на воєнні дії в Україні, зробили доступ до своїх ресурсів безоплатним. Запропоновані компаніями ресурси особливо важливі для здобувачів вищої освіти ЗНУ, котрі обрали спеціальність з галузі «Медицина», а також для всіх, хто вивчає дисципліни з фізіології, анатомії людини, фізічної терапії, ерготерапії, клінічної реабілітації та інших галузей медицини.

Компанія «Elsevier» надала безкоштовний доступ до трьох електронних платформ:
ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. Контент об’єднує провідні повнотекстові довідники та журнали, оглядовий контент, інформацію про ліки, інформаційні відео, практичні рекомендації, клінічні калькулятори та багато іншого.
Complete Anatomy – найбільш досконала у світі платформа 3D анатомії. Вона використовується для вивчення анатомії, надає викладачам унікальні інструменти для навчання і спільної роботи та використовується клініцистами по всьому світу для дослідження стану пацієнтів і поглиблення розуміння складних анатомічних структур.
Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Вона пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Osmosis має бібліотеку з більш ніж 2 тис відео, що охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, з відповідними запитаннями, картками та поясненнями.
Для забезпечення зручного доступу українських користувачів до цих ресурсів створили україномовний розділ «Медична підтримка України», в якому опубліковано інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу. Детальніше – за лінками:
https://bit.ly/3KKwBod
https://www.osmosis.org/
https://3d4medical.com/
https://www.clinicalkey.com/#!/
Міжнародна компанія, провідний постачальник дослідних баз даних EBSCO для підтримки українських медичних закладів та закладів, що готують фахівців у галузі медицини, відкриває доступ до ресурсів клінічної інформації на платформі EBSCO: DynaMed® – надає найактуальнішу та точну доказову інформацію клініцистам. Nursing Reference Center™ Plus – надає доказову клінічну інформацію медичним сестрам. Rehabilitation Reference Center™ – надає доказову інформацію для фізіотерапевтів. Усі ресурси доступні на платформі EBSCO. Прямі URL-лінки та облікові дані для входу:
URL-адреса: https://search.ebscohost.com/
Ідентифікатор користувача (логін): ukrzdorovya
Пароль: ukr!22
Усі користувачі можуть використовувати однакові облікові дані для входу.
Із питань доступу до платформ медичних ресурсів EBSCO та Elsevier, звертайтесь до наукової бібліотеки на електронну пошту: lib@znu.edu.ua
Наукова бібліотека

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини