Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету продовжують проводити фахові консультації для вступників

Викладачі філологічного факультету продовжують проводити фахові консультації для вступників

Викладачі філологічного факультету продовжують проводити фахові консультації для вступників
26.04.2022 13:10 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Філологічний факультет зацікавлений у розумних та обдарованих майбутніх абітурієнтах, які в подальшому стануть студентами Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Тому інформуванню вступників про освітні програми факультету, за якими ведеться підготовка висококваліфікованих фахівців, та особливості цьогорічної вступної кампанії на факультеті приділяють значну увагу.

Питання «як готуватися до національного мультипредметного тесту, які спеціальності сьогодні є актуальними та перспективними, яку освітню програму та заклад вищої освіти для її здобуття обрати», лишаються темою свідомого вибору майбутньої спеціальності актуальною як для цьогорічних абітурієнтів, так і для випускників минулих років. Тому на філологічному факультеті подбали про різноманітні яскраві, пізнавальні та корисні ресурси для майбутніх вступників.
Відеозвернення в. о. декана філологічного факультету Ірини Бондаренко, викладачів і студентів факультету дасть можливість майбутнім студентам ознайомитись з перевагами навчання на факультеті; особливостями освітніх програм факультету («Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації»; «Прикладна лінгвістика»); практичною підготовкою студентів; можливостями працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання. Воно також присвячене традиціям і новаціями, можливостям для студентів вивчати поглиблено іноземні мови та брати участь у закордонних практиках у Польщі, захоплюючому та насиченому подіями студентському життю. Ознайомитися з ним можна за лінком:
https://www.youtube.com/watch?v=z0CkXsPmU9g
Інформаційні буклети та відеоролики про освітні програми, віртуальні екскурсії студентським містечком, віртуальні «майданчики» факультету в соціальних мережах дозволять вступникам «зануритись» у бурхливе та неймовірне студентське життя. Це – не тільки навчання, але й наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активна громадська й волонтерська діяльність, виробничі практики в Польщі, зустрічі з видатними особистостями, майстер-класи досвідчених учителів-словесників і випускників університету в межах «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника».
Слідкуйте за подіями факультету й отримуйте відповіді на запитання в соцмережах:
https://www.facebook.com/groups/305295373405221
https://t.me/philologists_znu
https://www.instagram.com/philologists_znu/
https://www.instagram.com/filfak.znu/
Чат-бот «Абетка вступника філфаку ЗНУ» запрошує вступників на «віртуальну гостину» до філологічного факультету. Він допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію.
Зберігайте: abetkavstupnika2022_bot
Йдеться: про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, студентське життя, про те, що вивчатимуть на освітніх програмах майбутні студенти і ким зможуть працювати, закінчивши філфак.
А ще – про «мотиваційні листи» від випускників факультету, зокрема відеозвернення Олександра Авраменка, ознайомитися з яким можна за покликанням: https://cutt.ly/vmGYIFx
Тут можна дізнатися про особливості та складники національного мультипредметного тесту (різновиди тестових завдань і критерії їх оцінювання, типові помилки та лайфхаки підготовки до написання тестів), і, звичайно ж, про вступну кампанію 2022 року. Інформація на сторінках чат-боту буде постійно оновлюватись, а рубрика «Питання – Відповіді» сприятиме інтерактивному спілкуванню. То ж запрошуємо завітати сюди!
Сьогодні філологічний факультет, упевнено крокуючи в напрямку європейського освітянського простору, прагне зберігати та примножувати здобутки вітчизняної освіти й культури. Диплом філологічного факультету Запорізького національного університету – це унікальна можливість стати мегапрофі не лише на освітньому полі (школа, виш) чи в органах державної влади, а й у галузі ІТ-технологій (так, обробка мовних даних – це досить запитана сьогодні професія!), лінгвістичної експертології, у масмедіа, бізнесі, а також – у креативних індустріях. Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2022 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ! Приходьте, запитуйте, міркуйте та вступайте до нас! Ми обіцяємо: нудно вам не буде!

Філологічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини