Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступників-2022 запрошують здобути затребувану професію за освітньою програмою «Мисливське господарство та рослинні ресурси»

Вступників-2022 запрошують здобути затребувану професію за освітньою програмою «Мисливське господарство та рослинні ресурси»

Вступників-2022 запрошують здобути затребувану професію за освітньою програмою «Мисливське господарство та рослинні ресурси»
28.04.2022 10:54 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування кафедра біології лісу мисливствознавства та іхтіології профорієнтаційна діяльність

Представники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пропонують абітурієнтів звернути увагу на пропозицію кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології. Тут готують висококваліфікованих фахівців із вищою освітою зі спеціальності 205 «Лісове господарство» – за бакалаврською освітньою програмою «Мисливське господарство та рослинні ресурси» та магістерською освітньою програмою «Мисливське господарство».

Здобувачів освіти, які обирають цю освітню програму, приваблює те, що отриманні в університетських аудиторіях знання закріплюються на практиках. Їхні бази розміщені в Азово-Сиваському національному природному парку (острів Бірючий: с. Садки, Херсонської області) та на біостанції університету на о. Хортиця, на підприємствах Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства. Під час навчання студентам пропонується участь у господарських і наукових роботах, які необхідні користувачам мисливських угідь, у регіональному навчально-науково-виробничому центрі «Екологія».
Випускники цієї спеціальності можуть обіймати такі посади:
- фахівців управління мисливського господарства, обласних управлінь лісового та мисливського господарства, мисливствознавців Державних лісомисливських і лісових підприємств;
- мисливствознавців, користувачів мисливських угідь різних форм власності;
- мисливствознавців національних природничих парків, заповідників;
- інспекторів екологічних інспекцій Державної екологічної інспекції Міністерства екології та природних ресурсів України;
- фахівців кінологічних підприємств мисливського спрямування;
- помічників лісничих;
- лісничих лісгоспу.
За словами співробітників кафедри, ця спеціальність – особлива. Адже саме завдяки фахівцям мисливствознавцям із рівнем вищої освіти «бакалавр» і «магістр», проводиться реалізація державної політики в галузі лісового та мисливського господарства. Їхня професійна діяльність пов’язана з охороною, відтворенням і раціональним використанням ресурсів рослинного та тваринного світу. Щорічна потреба у випускниках цієї спеціальності складає 100 молодих фахівців для 1200 користувачів мисливських угідь України різних форм власності.
У цей непростий для всієї нашої країни час викладачі кафедри відновлюють спілкування з випускниками шкіл і коледжів, аби проінформувати абітурієнтів про особливості навчання й самореалізації на біологічному факультеті, аби ті мали можливість зробити вмотивований вибір майбутнього фаху. Більше інформації про кафедру біології лісу, мисливствознавства та іхтіології – за лінком: https://youtu.be/khZpQdlmZrw

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини