Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ співпрацюють зі школами з поглибленим вивченням англійської мови

Викладачі ФІФ співпрацюють зі школами з поглибленим вивченням англійської мови

Викладачі ФІФ співпрацюють зі школами з поглибленим вивченням англійської мови
28.04.2022 11:48 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Двадцять сьомого квітня 2022 року відбулась зустріч представників кафедри романської філології і перекладу факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з учнями 11 класу з поглибленим вивченням англійської мови Запорізького навчально-виховного комплексу № 67. На зустрічі були також присутні їхні вчителі з іноземних мов.

Під час заходу доцентка Оксана Тєлкова розповіла майбутнім абітурієнтам про особливості навчання на факультеті іноземної філології ЗНУ та запросила до участі в безкоштовному мультипредметному тесті, який проводитиметься в ЗНУ наприкінці травня. Завдяки проходженню цього тренінгу учні зможуть визначити свій рівень знань та оптимізувати процес підготовки до проходження основного тесту, за результатами якого вони вступатимуть до закладів вищої освіти.
У зустрічі взяли також участь студентки четвертого курсу відділення іспанської мови та літератури Анастасія Волосажар й Анастасія Чуб. Вони підготували яскраву презентацію про своє навчання: розповіли, як змістовно та цікаво проходять пари; які мультимедійні технології навчання використовують викладачі іспанської мови. Наприклад, студентам усіх курсів запропонували поділитися враженнями про навчання за допомогою створення хмари слів на ресурсі Mentimeter. Виявилось, що слова «цікаво», «захопливо», «весело» та «розвиток», на думку студентів, якнайкраще характеризують освітній процес на факультеті іноземної філології.
Учням було цікаво дізнатись, що на заняттях у виші увага зосереджується не тільки на вивченні іспанської мови. Багато часу також приділяється знайомству з культурними особливостями країн іспаномовного світу. Представники ЗНУ згадали про візити гостей з Іспанії, Аргентини, Еквадору, які відвідували факультет останнім часом. Майбутнім абітурієнтам розповіли про можливість займатися позанавчальною діяльністю на факультеті іноземної філології. Це – участь у традиційних конкурсах, таких як «Кубок першокурсника», можливість долучитися до спортивного, культурно-масового, волонтерського та інших напрямків роботи студентського комітету ФІФ. Зустріч тривала в дружній атмосфері. Старшокласники поставили питання про особливості цьогорічного вступу та подякували за корисну інформацію.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини