Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті ЗНУ проводяться консультації для цьогорічних вступників

На історичному факультеті ЗНУ проводяться консультації для цьогорічних вступників

На історичному факультеті ЗНУ проводяться консультації для цьогорічних вступників
29.04.2022 09:58 Все Головні новини Факультети Історичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Представники історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують профорієнтаційну роботу з абітурієнтами. Двадцять восьмого квітня відбулася зустріч одинадцятикласників Запорізького академічного ліцею «Вибір» із заступницею декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи Іриною Савченко. Захід влаштували за організаційної підтримки заступниці директора закладу з навчально-виховної роботи Олени Іваненко.

Варто зазначити, що зустріч – продовження низки різноманітних заходів наукового, навчального та профорієнтаційного характеру, які проводилися цього року спільно історичним факультетом та Запорізьким академічним ліцеєм «Вибір». Захід присвятили розгляду складників й особливостей цьогорічної вступної кампанії. Ірина Савченко надала пояснення на прикладі вступу на історичний факультет. Вона запросила всіх взяти участь у безкоштовному пробному національному мультипредметному тесті на базі ЗНУ. Доповідачка окремо зупинилася на таких нюансах вступу, як національний мультипредметний тест і мотиваційний лист. Ірина Володимирівна пояснила, яку форму вступу застосують до спеціальностей та освітніх програм історичного факультету. Також старшокласникам розповіли про деталі організації та проведення національного мультипредметного тесту. При цьому особливу увагу приділили розгляду його частини, присвяченої історії України.
Кілька тем зустрічі присвятили організації пробного тестування на базі електронної системи Moodle ЗНУ. Ірина Савченко розповіла про порядок реєстрації та проходження тесту. Вона продемонструвала на прикладах тестових питань із Moodle особливості та зручність складання тестів у цій системі. Спікерка розкрила переваги проходження такого пробного тестування для учнів. Вона акцентувала увагу учасників на безкоштовних консультаціях із підготовки до мультитесту, які нададуть фахові викладачі ЗНУ. Зокрема, йшлося про консультації з історії України, котрі проводитиме досвідчений викладач, к.і.н., доцент кафедри новітньої історії України Василь Гвоздик. Наприкінці заходу відбулося обговорення окремих питань, пов’язаних з особливостями вступної кампанії-2022.
Представники ЗНУ щиро подякували колективу Запорізького академічного ліцею «Вибір» за співпрацю та висловили сподівання в зацікавленості його учнів у вступі на історичний факультет ЗНУ.

Telegram-канал для абітурієнтів історичного факультету: https://t.me/histabitznu
Instagram: @histfacznu
Facebook: https://www.facebook.com/srifznu

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини