Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня біолога в ЗНУ провели студентський фотоконкурс

До Дня біолога в ЗНУ провели студентський фотоконкурс

До Дня біолога в ЗНУ провели студентський фотоконкурс
29.04.2022 14:10 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет студентська рада конкурс фотографій дозвілля

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відзначили День біолога. До цієї святкової дати представники студентської ради й активісти біологічного факультету: Олександра Чепуркіна (2 курс, освітня програма «Фізіологія, імунологія та біохімія»), Діана Маленко (2 курс, освітня програма «Середня освіта “Біологія та здоров'я людини”») та Марія Єлізарова (2 курс, освітня програма «Фізіологія, імунологія та біохімія») – підготували конкурс для студентів. Його учасники повинні були надати фотографії, пов’язані з цією професією. У результаті переможців визначили онлайн-голосуванням.

Сам конкурс складався з трьох етапів: прийом робіт (23-26 квітня 2022 року), перший тур голосування (26-27 квітня 2022 року) та другий (фінальний) (27-28 квітня 2022 року). Для участі в ньому необхідно було надіслати фото на адресу бота студради біологічного факультету. У конкурсі учасникам не пропонувалися якісь окремі теми, вони могли самі обрати фотографії, які хочуть показати, аби лише світлини були пов’язані з професією біолога.
Двадцять шостого квітня студрада біологічного факультету виклала в інстаграм історії з голосуваннями. Студенти обирали з кожної історії учасника, чиє фото сподобалось найбільше. Цей етап тривав до 16:00 двадцять сьомого квітня. Цього ж дня розпочався фінал конкурсу. Тривав він до двадцять восьмого квітня 14:00. А вже о 16:00 28 квітня стали відомі імена переможців. І місце посіла студентка 3 курсу спеціальності «Генетика» Тетяна Рябченко. ІІ – студентка 3 курсу спеціальності «Біологія» Марія Звірько. При цьому організатори окремо відзначили роботу першокурсника спеціальності «Хімія» Костянтина Бойкого, зазначивши, що його світлина – дуже цікава й інтерактивна.
Студентська рада біологічного факультету подякувала за активність усім, хто приєднався до конкурсу. «Ми дуже пишаємося, шо на нашому факультеті навчаються такі талановиті люди! Вітаємо всіх переможців і бажаємо їм подальших творчих здобутків!» – зазначили її представники.

Слідкуйте за подіями Запорізького національного університету також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини