Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету продовжують надавати фахові консультації для запорізьких старшокласників

Викладачі філологічного факультету продовжують надавати фахові консультації для запорізьких старшокласників

Викладачі філологічного факультету продовжують надавати фахові консультації для запорізьких старшокласників
04.05.2022 15:02 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Вступна кампанія для цьогорічних випускників шкіл не за горами, а тому викладачі філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками запорізьких шкіл в онлайн-форматі. На «віртуальну гостину» до філологічного факультету ЗНУ завітали 35 випускників Запорізької гімназії № 93. Варто зауважити, що це – не перша зустріч представників університету зі старшокласниками, але зміни в умовах цьогорічної вступної кампанії, зокрема підготовка до національного мультипредметного тесту, мотиваційні листи, викликали хвилювання як учнів, так і їхніх батьків.

В.о. декана факультету Ірина Бондаренко у своєму зверненні до старшокласників підкреслила важливість свідомого вибору майбутньої спеціальності. А також розповіла про переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зросту, традиції та новації, можливості студентів вивчати поглиблено іноземні мови та брати участь у закордонних практиках у Польщі, захопливе та насичене подіями студентське життя. Цікавою була й презентація від Ірини Станіславівни освітніх програм філологічного факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації» та «Прикладна лінгвістика».
Не менш актуальними для школярів стали питання підготовки до складання Національного мультипредметного тесту (НМТ) та особливостей вступної кампанії 2022 року. Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко актуалізувала джерела достовірної інформації про НМТ - офіційні сайти Українського центру оцінювання якості освіти та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:
https://testportal.gov.ua/
https://dneprtest.dp.ua
Вона надала інформацію про блоки Національного мультипредметного тесту, про особливості тестових завдань, критерії оцінювання, про демонстраційний тест від Українського центру оцінювання якості освіти та надала поради щодо підготовки до написання тесту з української мови.
Ірина Бакаленко презентувала чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету»: abetkavstupnika2022_bot? Цей чат-бот допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію: про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, тобто про те, що вивчатимуть у рамках освітніх програмах майбутні студенти і ким зможуть працювати; студентське життя; «мотиваційні листи» від випускників факультету, зокрема відеозвернення Олександра Авраменка, ознайомитися з яким можна за лінком: https://cutt.ly/vmGYIFx
За допомогою чат-бота можна дізнатися про особливості та складники Національного мультипредметного тесту (особливості тестових завдань та критерії їх оцінювання, типові помилки та лайфхаки підготовки до написання тестів), і, звичайно ж, про вступну кампанію 2022 року. Викладачі запросили старшокласників зареєструватись на пробний мультипредметний тест від Запорізького національного університету, що дасть можливість визначити свій рівень знань та краще підготуватись до НМТ. Для цього необхідно заповнити форму: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=83
Також вони анонсували графік безкоштовних консультацій щодо підготовки до всіх складників мультипредметного тесту та творчих конкурсів. Майбутні абітурієнти та їхні батьки отримали відповіді на актуальні для них питання, отримали настанови та поради щодо свідомого вибору майбутньої професії.
Представники ЗНУ подякували директорці гімназії Оксані Гаркуші за організацію зустрічі зі старшокласниками, а освітянам навчального закладу – за якісну й професійну підготовку випускників, серед яких є й студенти ЗНУ.
Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2022 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!

Філологічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини