Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету іноземної філології ЗНУ долучилися до волонтерської інформаційної діяльності

Представники факультету іноземної філології ЗНУ долучилися до волонтерської інформаційної діяльності

Представники факультету іноземної філології ЗНУ долучилися до волонтерської інформаційної діяльності
04.05.2022 10:13 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології війна волонтерство

Викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) роблять усе можливе для наближення нашої країни до перемоги. Представники вишу на сьогодні – у лавах Збройних сил України на передовій, у територіальній обороні, серед волонтерів, в інформаційному просторі. Знання іноземних мов надає змогу представникам ФІФ доносити актуальну інформацію про події в нашій країні численним закордонним ЗМІ та до всієї англомовної спільноти, якій небайдужа доля Запорізького краю. Тож вони активно долучаються до діяльності інформаційного фронту.

Від початку війни студенти 3 курсу спеціальності «Переклад (англійський)» і доцентка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Ірина Андрєєва долучилися до волонтерської перекладацької діяльності. На звернення Департаменту культури та туризму міста Запоріжжя та координаційної ради громадських організацій ЗОВА студенти почали перекладати місцеві новини для англомовного телеграм-каналу нашого міста:
https://t.me/zaporizhzhia_international_news
та англомовної інформаційної сторінки Запоріжжя у Facebook:
https://www.facebook.com/Zaporizhzhia-International-News-Channel-110949498197741
Окрім перекладу новинних матеріалів, студенти 3 курсу Мар'яна Потапова, Юлія Теритишна, Ярослав Федун, Поліна Філатова, Яна Діордієва й магістранти Аліна Колчіна та Микола Білошапко перекладають тексти для інформаційних буклетів і банерів. Своєю чергою, доцентка Ірина Андрєєва надає студентам консультації щодо перекладацьких нюансів і бере активну участь у волонтерській перекладацькій діяльності.

Ганна Ваніна,
факультет іноземної філології


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини