Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті реалізується проєкт психологічної підтримки «Поруч»

У Запорізькому національному університеті реалізується проєкт психологічної підтримки «Поруч»

У Запорізькому національному університеті реалізується проєкт психологічної підтримки «Поруч»
04.05.2022 11:28 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра психології проєкт психологічної підтримки Поруч волонтерська діяльність

Представники кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучилися до проєкту «Поруч», започаткованого ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер».

Це – групи психологічної підтримки для тих, чиє звичне життя дуже змінила війна. Психологи готові допомагати офлайн та онлайн, щоб тяжкий досвід громадян України не залишився непереборною травмою на все життя. Під час зустрічей учасники зможуть поділитися переживаннями про події, відчути підтримку інших членів групи та фахівців, а також знайти способи, як підтримувати себе та близьких у складні часи, побути в спільноті людей, котрі розуміють і підтримують одне одного. Співробітники кафедри психології ЗНУ запрошують дітей і молодь до участі в групах психологічної підтримки. Онлайн-зустрічі відбуватимуться в ZOOM. У кожній групі буде не більш як 10 учасників і ведучий-психолог. Участь – безкоштовна. Час зустрічей узгодять із кожним учасником. Для того, щоб приєднатися до проєкту, треба заповнити заявку за лінком:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe14qLvvlecVZYpdmUEKQG32srgwq4_UYDHjmbpmNsXMTddLg/viewform
У разі виникнення питань щодо проєкту «Поруч» звертайтеся до координаторки програми в ЗНУ, доцентки кафедри психології Наталії Мосол.
E-mail: nmosol.spp@gmail.com
Телеграм: @NMosol

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини