Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Економіко-правничого фахового коледжу вітають із ювілеєм викладачку історичних дисциплін Анжеліку Мільчеву

Представники Економіко-правничого фахового коледжу вітають із ювілеєм викладачку історичних дисциплін Анжеліку Мільчеву

Представники Економіко-правничого фахового коледжу вітають із ювілеєм викладачку історичних дисциплін Анжеліку Мільчеву
06.05.2022 10:38 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ ювілей поздоровлення

Шостого травня колеги, студенти, друзі та знайомі вітають із ювілеєм викладачку історичних дисциплін, фахівчиню вищої категорії, викладачку-методистку Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анжеліку Мільчеву.

Анжеліка Олексіївна – випускниця історичного факультету ЗНУ 1994 року. Тут вона здобула базову кваліфікацію: історик, викладач історії та суспільствознавства. У 2002 році ювілярка завершила навчання в аспірантурі на той час Запорізької державної інженерної академії. Згодом здобула ще й другу вищу педагогічну освіту за фахом «Керівник навчального закладу та його підрозділів». За плечима шановної ювілярки – багаторічний досвід викладацької та керівної роботи. Із 2019 року вона використовує ці здобутки в роботі ЕПФК ЗНУ, де викладає студентам дисципліни історичного циклу. Її незмінне фахове кредо – «Знання. Наполегливість. Оптимізм».
У своїй роботі викладачка застосовує інноваційні методики, які набули особливої актуальності під час дистанційного навчання у складний період пандемічних обмежень в умовах воєнного часу в Україні. Вироблений нею ефективний стиль занять та індивідуальний підхід до кожного студента стали на сьогодні у пригоді. Так, Анжеліка Мільчева започаткувала власну серію відеоконсультацій з історії України «Знамениті, великі, геніальні». Використовує вона й новітні інтерактивні технології під час навчальних занять з історії України – такі, як метод історичного аналізу, змодельованих ситуацій, технології академічних дебатів, ігри-імітації, ментальні карти тощо. Окрім цього вона приділяє багато уваги розвитку сучасних педагогічних технологій в ЕПФК. Анжеліка Олексіївна залучає студентів до різноманітних молодіжних соціальних проєктів.
Шановну викладачку цінують і поважають колеги й студенти коледжу за її наполегливість, нездоланний оптимізм і відданість своїй справі. Цього святкового дня вони висловлюють ювілярці щиру вдячність, вітають її зі святом і бажають миру й перемоги, добра й багатьох нових досягнень у її професійній діяльності!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини