Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Економіко-правничого фахового коледжу привітали з ювілеєм завідувачку економічним відділенням Анжелу Сумму

Представники Економіко-правничого фахового коледжу привітали з ювілеєм завідувачку економічним відділенням Анжелу Сумму

Представники Економіко-правничого фахового коледжу привітали з ювілеєм завідувачку економічним відділенням Анжелу Сумму
09.05.2022 11:31 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ювілей поздоровлення

Восьмого травня відзначала свій ювілей завідувачка економічним відділенням відокремленого структурного підрозділу Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), викладачка вищої категорії Анжела Сумма. Цього дня на адресу шановної іменинниці пролунало багато теплих слів вдячності та привітань від її колег, учнів, друзів й однодумців.

Базову економічну освіту за спеціальністю «Фінанси» Анжела Петрівна здобула, навчаючись у Запорізькій державній інженерній академії (зараз – Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні), потім отримала диплом магістра з фінансів. Продовживши навчання в ЗНУ, вона також опанувала ще одну спеціальність – правничу. Також серед її здобутків – диплом магістра спеціальності «Інформаційна економіка», який вона отримала вже в ІННІ ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Невпинно вдосконалюючи свій фаховий рівень, опановуючи все нові напрямки діяльності, Анжела Сумма стала учасницею Програми «Два дипломи» у Вищій школі управління охороною праці (WSZOP) у м. Катовіцах (Польща, 2020-2022). Вона навчалася польською мовою й у результаті отримала диплом магістра за спеціальністю «Управління в міжнародному бізнесі».
Наразі, працюючи в ЕПФК ЗНУ завідувачкою економічним відділенням, шановна ювілярка в рамках своїх повноважень організовує освітній процес і здійснює аналіз успішності студентів спеціальностей 071 «Облік та оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 121 «Інженерія програмного забезпечення». Безпосередніми обов’язками Анжели Петрівни як адміністраторки й педагогині є організація підтримки студентів в умовах змішаного навчання, допомога молоді в адаптації на 1 курсі та в рамках підготовки до складання іспитів. Йдеться, зокрема, про прищеплення навички правильного планування свого робочого часу під час підготовки до підсумкової атестації та про керування практикою молодих фахівців. Доброзичливу й енергійну, завжди привітну й оптимістично налаштовану Анжелу Петрівну за її професійні якості цінують керівництво та колеги. Студенти завжди знаходять у неї дружню підтримку як у старшого наставника, до якого завжди можна звернутися за порадою. Представники університету висловлюють свою щиру вдячність і вітають ювілярку з чудовим святом. Вони зичать їй мирного неба, Перемоги України й усіляких гараздів. А ще – здійснення мрій, втілення в життя всіх планів і задумів, подальшої плідної праці на благо Запорізького національного університету.
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини