Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для майбутніх фахівців у галузі туризму та готельно-ресторанного бізнесу влаштували зустріч із фахівцями-практиками

Для майбутніх фахівців у галузі туризму та готельно-ресторанного бізнесу влаштували зустріч із фахівцями-практиками

Для майбутніх фахівців у галузі туризму та готельно-ресторанного бізнесу влаштували зустріч із фахівцями-практиками
10.05.2022 11:05 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму освітній процес співпраця зі стейкґолдерами онлайн-лекці

Воєнний стан у країні та всі пов’язані з ним складнощі не позбавляють можливості здобувачів освіти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ продовжувати якісно навчатися, набувати сучасні знання. Днями викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у важливому онлайн-заході. Вони приєдналися до прямого ефіру Андрія Маренчука, виконавчого директора «Ribas Hotels», та Андрія Магалецького, керуючого партнера компанії «Restetika» спільно з «Ribas Hotels».

Під час онлайн-зустрічі спікери розповіли здобувачам освіти про власний досвід роботи в галузі HoReCa (сегмент громадського харчування), про особливості функціонування закладів ресторанного господарства в складний сучасний період. Йшлося про їхню діяльність, формування меню, обслуговування тощо.
Варто відзначити, що Андрій Магалецький уже неодноразово брав участь у бінарних лекціях, які становлять важливий складник освітнього процесу для здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» в ЗНУ. Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму щиро подякували партнерам за забезпечення можливості професійного розвитку для студентів навіть у такий складний період. Вони закликали учасників заходу спільними зусиллями наближати Перемогу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини