Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету презентували абітурієнтам нюанси складання Національного мультипредметного тесту

Представники біологічного факультету презентували абітурієнтам нюанси складання Національного мультипредметного тесту

Представники біологічного факультету презентували абітурієнтам нюанси складання Національного мультипредметного тесту
11.05.2022 15:38 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Днями представники кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у форматі онлайн зустрілися з випускниками та батьками учнів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю. Під час заходу відбулася презентація пробного безкоштовного мультипредметного тесту, який проводитимуть на базі системи Moodle вишу з 23 по 31 травня.

Доцентка кафедри, к.б.н. Віра Копійка під час заходу надала його учасникам покрокову інструкцію щодо реєстрації на безкоштовний пробний мультипредметний тест на сайті ЗНУ. Вона повідомила додаткові телефони приймальної комісії, за якими можна звернутися для отримання консультації. Також вона показала абітурієнтам, де на сайті ЗНУ розміщена інформація щодо переліку документів та особливостей вступної кампанії 2022 року.
Наприкінці зустрічі учні та їхні батьки переглянули презентацію освітніх програм біологічного факультету бакалаврського та магістерського рівнів. Вони дізналися про можливості, які надають академічна мобільність і міжнародноі стажування, доступні під час навчання в ЗНУ. Крім того, їх зацікавила розповідь про можливості працевлаштування та про кар’єру найбільш успішних випускників факультету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини